Niedziela, 14 kwietnia
Imieniny: Justyny, Waleriana
Czytających: 4445
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Bandyci z czarnego audi zatrzymani

Czwartek, 16 października 2008, 18:18
Aktualizacja: 18:19
Autor: TEJO
Echa wczorajszego pościgu za czarnym audi, którym uciekało trzech oszustów bankowych, słychać jeszcze dziś. Policja szuka poszkodowanych w wyniku brawurowej jazdy bandziorów.

Jak już informowaliśmy, w wyniku wspólnych działań policji z Jeleniej Góry i Złotoryi udało się zatrzymać w Nowym Kościele dwóch mężczyzn: 26 i 35-latka – mieszkańców Wałbrzycha. Wskutek działań operacyjnych jeleniogórskiej policji wczoraj wieczorem zatrzymano na terenie Jeleniej Góry trzeciego mężczyznę, 53-letniego mieszkańca Lubania. Wcześniej wszyscy brawurowo uciekali siejąc popłoch wśród przechodniów i być może – powodując obrażenia fizyczne.

Według ustaleń funkcjonariuszy z sekcji do walki z przestępczością gospodarczą mężczyźni w ostatnim okresie czasu wyłudzili kredyty i telefony komórkowe w Jeleniej Górze oraz na terenie kraju. Posługiwali się podrobionymi dokumentami tożsamości i zaświadczeniami o zatrudnieniu.

Wszyscy sprawcy zostali zatrzymani w policyjnym areszcie w Jeleniej Górze. Za oszustwa kredytowe grozi im kara pozbawienia wolności do lat 8.

– Jednocześnie prosimy o kontakt z jeleniogórską policją osoby, które znalazły się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia podczas ucieczki w godzinach południowych ulicami miasta samochodu audi A4 koloru czarnego – apeluje kom. Bogumił Kotowski.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (15)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy masz sąsiadów, którym możesz zaufać? I zostawić np. klucze do mieszkania, aby podlewali kwiaty?

Oddanych
głosów
304
Tak
59%
Nie
41%
 
Głos ulicy
Czy wierzymy w kiełbasę wyborczą?
 
Miej świadomość
Czy warto dopłacać?
 
Rozmowy Jelonki
Prace idą żwawo
 
Polityka
Dudek vs. Konieczyńska: II tura w Jeżowie
 
Aktualności
Zumba dla Antka
 
Aktualności
Pobiegli dla Filipka
 
112
Zderzenie na Sudeckiej
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group