Czwartek, 26 maja
Imieniny: Filipa, Pauliny
Czytających: 4824
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Polska: Badmintoniści na Varsovia Cup

Poniedziałek, 1 października 2007, 0:00
Aktualizacja: Środa, 3 października 2007, 12:03
Autor: KED
Udany turniej młodzików i juniorów młodszych

Zawodnicy jeleniogórskiego klubu KS CHOJNIK w składzie: Paulina Kaczorowska, Agata John, Melania Kozdra, Arkadiusz Słupek, Michał Tarczyński, Tomasz Kowalski, Mateusz Pietruszka i Marcin Uram wzięli udział w Warszawie w turniej Varsovia Cup. Turniej ten zaliczany był do klasyfikacji generalnej młodzików i juniorów młodszych na sezon 2007/2008. Wszyscy jeleniogórscy zawodnicy zagrali na swoim najwyższym poziomie, osiągając bardzo dobre wyniki.

Paulina Kczorowska zajęła w grze pojedynczej młodzików – dziewcząt drugie miejsce, zaś w singlu juniorów młodszych dziewcząt triumfowała Agata John przed Pauliną Kaczorowską (jako młodziczka miała też prawo startować w starszej grupie wiekowej)
W grze pojedynczej juniorów młodszych piąty był Mateusz Pietruszka. W rywalizacji juniorów młodszych w grze mieszanej Marcin Uram i A. John byli drudzy, zaś w grze podwójnej juniorów młodszych czwarte miejsce zajął Michał Tarczyński, który grał w parze w Michałem Szymczakiem z UKS 2 Sobótka.

Należy podkreślić że turniej ten był mocno obsadzony, gdyż udział w nim brali zawodnicy z Kędzierzyna Koźla, Warszawy, Suwałk, Słupska, Piotrkowa Trybunalskiego. Dlatego tak dobre wyniki bardzo cieszą szkoleniowca Adama Słomkę, który podkreślił, iż wszyscy w/w zawodnicy ciężko pracowali podczas wakacji (obóz w Łebie 2 tygodnie oraz 3 tygodniowe przygotowania w Piechowickiej SP1).
- Widać ze ciężka praca na treningach, zapał i zaangażowanie zawodników sprawią, że na kolejnych zawodach niejednokrotnie będziemy mieli powody do zadowolenia i radości – dodał Adam Słomka

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group