Czwartek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 7168
Zalogowanych: 13
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Awaria oświetlenia na Podgórzyńskiej

Wtorek, 12 grudnia 2017, 8:25
Aktualizacja: Środa, 13 grudnia 2017, 6:01
Autor: WAC
Jelenia Góra: Awaria oświetlenia na Podgórzyńskiej
Fot. WAC
Na zagrożenie związane z trwającą od kilku dni awarią oświetlenia ulicznego na Osiedlu XX– lecia w Jeleniej Górze – Cieplicach zwraca uwagę nasz Czytelnik pan Piotr.

- Lampy uliczne na ul. Podgórzyńskiej nie świecą od kilku dni, na odcinku od przejścia dla pieszych obok warzywniaka w stronę końca osiedla, czyli w kierunku Podgórzyna – mówi pan Piotr. - Sprawia to szczególne zagrożenie na przejściu dla pieszych, na wysokości boku przy ul. XX – lecia nr 2. Również nasze samochody, pozostawione na parkingach nie są bezpieczne i w ciemności mogą być łatwym łupem dla amatorów cudzej własności. Mimo że sytuacja trwa nie od dziś, to nie widać reakcji żadnych służb. Ile to ma trwać? Może potrzeba potrącenia na ciemnym przejściu, aby ktokolwiek odpowiedzialny się zainteresował – dodaje Czytelnik.

Jak mówi Paweł Rzeczycki z Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów, kierowcy oraz mieszkańcy Osiedla XX – lecia muszą się uzbroić jeszcze kilka dni w cierpliwość. - Z końcem listopada skończyła się umowa z firmą, która do tej pory zajmowała się konserwacją i usuwaniem awarii oświetlenia. Nowa zostanie podpisana w najbliższy czwartek i naprawa awarii na ul. Podgórzyńskiej będzie jednym z jej pierwszych zleceń.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (19) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group