Środa, 10 sierpnia
Imieniny: Borysa, Wawrzyńca
Czytających: 3140
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: ARMIA zagra „Legendę”. W piątek w Oriencie

Wtorek, 27 marca 2012, 9:16
Aktualizacja: 9:16
Autor: Petr
JELENIA  GÓRA: ARMIA zagra „Legendę”. W piątek w Oriencie
Fot. Organizator
Muzyczną opowieść o ludzkich pragnieniach i duchowości utrzymaną w rytmie punk rocka i hardcore’u będzie można usłyszeć już w najbliższy piątek 30 marca w jeleniogórskim klubie Orient Express w budynku dworca PKP. – Po prostu, ARMIA zagra u nas „Legendę”. A tego nie można przegapić – zachęca właścicielka lokalu.

Koncert kultowej ARMII pod przewodnictwem Tomasza Budzyńskiego, który odbędzie się już w najbliższy piątek w Orient Expressie w Jeleniej Górze jest częścią trasy koncertowej: ARMIA gra „Legendę” zorganizowanej z okazji 20-lecia wydania krążka. Płyty niezwykłej, stanowiącej muzyczną, oniryczno-baśniową opowieść o ludzkich pragnieniach i duchowości. „Legendę” w klimacie punk rocka i hardcore’u wzbogaconą dodatkowo brzmieniem klarnetu, fletu, a także trąbki afrykańskiej.

– Przyjdźcie do Orientu i posłuchajcie ponadczasowej „Legendy” ARMII, którą ściągnęliśmy tu specjalnie dla was. Tego nie można przegapić – koncerty z cyklu ARMIA gra „Legendę” to coś naprawdę wyjątkowego. Jak ktoś kiedyś powiedział, to prawdziwa symfonia punkowa! Start, godz. 20.00. Bilety w cenie 30/35 zł – mówi Alicja Dusińska, właścicielka lokalu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (7) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group