Środa, 7 czerwca
Imieniny: Roberta, Wiesława
Czytających: 9156
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Andrzejkowy Poranek Rodzinny w JCK „Muflon”

Piątek, 12 listopada 2021, 11:39
Autor: JCK Muflon
Jelenia Góra: Andrzejkowy Poranek Rodzinny w JCK „Muflon”
Fot. JCK Muflon
21 listopada (niedziela) o godz. 12.00 Jeleniogórskie Centrum Kultury „Muflon” w Jeleniej Górze-Sobieszowie serdecznie zaprasza Porankowiczów do wyjątkowej zabawy! Tak, to zabawa andrzejkowa, koniecznie trzeba się przebrać w coś, w czym czujemy się radosnym i gotowym do tańca oraz wspólnego śpiewania. Skakania też!

Polskie legendy – podpowiadamy, tak, można się przebrać za postaci z polskich baśni! A ile jeszcze niespodzianek nas czeka? Och, poznamy tajemnicę z Łysej Góry, jaką? Na razie: sza! Szykujcie stroje, dobre humory i bądźcie z nami w tę niedzielę. Koniecznie!
Nie zabraknie warsztatów artystycznych i niespodziewanych niespodzianek. Zapraszamy gorąco najmłodszych i tych trochę starszych też! Andrzejkowo, czarowsko, bajecznie – ale będzie się działo!

Razem z jednym dzieckiem, na sali może być tylko jeden rodzic/opiekun. Wstęp: 30 zł/dziecko. Poranek poprowadzą: Agnieszka Gierus, Agata Makutynowicz, Łukasz Prochacki i Marcin Sweklej. Ze względu na obecne obostrzenia, ilość miejsc jest ograniczona. Bilety dostępne na www.bilety.jck.pl oraz w sekretariacie JCK „Muflon”.

Twoja reakcja na artykuł?

2
67%
Cieszy
1
33%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy szkoły chronią przed rówieśniczą przemocą, zapewniając uczniom bezpieczeństwo w tym względzie?

Oddanych
głosów
972
Tak
10%
Nie
85%
Nie wiem
6%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group