Środa, 8 lutego
Imieniny: Ireny, Jana, Sebastiana
Czytających: 6875
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Alternatywne piknikowanie

Wtorek, 20 lipca 2010, 14:31
Aktualizacja: 14:32
Autor: J. Jolibska
REGION: Alternatywne piknikowanie
Fot. Julita Jolibska
Już po raz VIII Żarka nad Nysą pod Zgorzelcem gościła Alter Piknik. Dwudniowa impreza przyciągnęła tłumy fanów rockowych dźwięków. Gorące było nie tylko powietrze, ale i atmosfera festiwalu. Pośród prezentujących się kapel nie zabrakło również jeleniogórskiego akcentu.

Alter Piknik jest imprezą cykliczną organizowaną przez Stowarzyszenie Promocji Kultury Pieńskiej. VIII edycja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem różnych subkultur. Ze sceny biła ogromna energia, która udzielała się wszystkim słuchaczom. Wraz z zachodzącym słońcem pojawiało się coraz więcej namiotów i coraz to więcej ludzi.

Główną gwiazdą piątkowego wieczoru była Formacja Eye For An Eye z Bielsko-Białej. Zafundowali oni publiczności ogromny zastrzyk energii. Artystycznym urozmaiceniem festiwalu było zaczarowane fire show. Dobra zabawa i dużo pozytywnie zakręconych ludzi towarzyszyły imprezie do rana.

Jeleniogórskim akcentem podczas tegorocznej edycji był zespół Victima. – Choć nasza muzyka była nieco mocniejsza niż pozostałych uczestników festiwalu, dobrze się bawiliśmy. Nikt nie mógł narzekać na klimat i organizację. Gdyby jeszcze było trochę chłodniej – zdradza Leon, lider zespołu. Z pewnością tegoroczni uczestnicy festiwalu powrócą w to miejsce za rok.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (6)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Jak, w efekcie licznych inwestycji, jeździ się teraz po drogach Kotliny Jeleniogórskiej?

Oddanych
głosów
430
Coraz lepiej
23%
To ciągle kropla w morzu potrzeb
39%
Nie najlepiej
10%
Wciąż fatalnie
28%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group