Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 6430
Zalogowanych: 15
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

All–ternatywa gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 2 stycznia 2014, 6:56
Aktualizacja: 7:02
Autor: All–ternatywa
Fot. Organizator
Już od 9 stycznia Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy działający przy Stowarzyszeniu Jeleniogórskiej Młodzieży "All–ternatywa" rozpoczyna XXII Finał! Pierwszym wydarzeniem będzie coroczny koncert uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Jeleniej Górze. Odbędzie się on 9 stycznia o godzinie 18:00 w Sali Miodowej Filharmonii Dolnośląskiej przy ul Piłsudskiego 60.

Podczas koncertu będzie można posłuchać utworów J.S Bacha, A. Vivaldiego oraz kolęd w wykonaniu uczniów szkoły. Oprócz występów będą także aukcje na rzecz WOŚP, na których będzie można kupić m.in. gadżety związane z XXII Finałem WOŚP z autografem Jurka Owsiaka, dwuosobowe karnety do Term Cieplickich oraz przedmioty przekazane przez sklep sportowy SkateSport w Jeleniej Górze.

Kolejna impreza to spektakl Teatru Na Progu pt. "Dobrze czułem się tylko w górnych sytuacjach" na podstawie „Upadku” Alberta Camusa. Wystawiony on zostanie w sali widowiskowej Jeleniogórskiego Centrum Kultury przy ul Bankowej, w dniu 10 stycznia o 18:00.

Natomiast głównym wydarzeniem będzie niedzielny (12.01.) XXII Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na Placu Ratuszowym w Jeleniej Górze, gdzie stanie także krwiobus z wałbrzyskiego Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa.

Ten życiodajny płyn będzie można oddać przez całą niedzielę. Wesprzeć akcję może więc każdy, kto jest zdrowy, pełnoletni i nie przekroczył 65. roku życia, waży co najmniej 50 kilogramów. Inicjatorami tego przedsięwzięcia są sztab WOŚP przy Stowarzyszeniu Jeleniogórskiej Młodzieży „All-ternatywa” oraz pomysłodawca sześciu akcji „Nie bądź żyła! Oddaj krew!” Jakub Thauer.

Program WOŚP na Placu Ratuszowym

16.00 rozpoczęcie - przywitanie publiczności i przedstawienie programu imprezy
16.10 występ zespołu MAFI FURACH
17.30 Aukcje i licytacje przedmiotów
18.00 koncert zespołu VENA VALLEY
19.20 Aukcje i licytacje przedmiotów
20.00 Światełko do Nieba” pokaz sztucznych ogni
20.10 koncert zespołu HORYZONT
22.00 zakończenie imprezy

Podczas licytacji na scenie głównej będą do kupienie m.in gadżety XXII Finału WOŚP, Złote Serduszko od firmy złotniczej OFIR, tort XXII Finału WOŚP od cukierni Merkury oraz wiele innych - ciekawych przedmiotów!

Ponadto pod adresem http://aukcje.wosp.org.pl/listing?sellerId=34947220 trwają również aukcje na Allegro, z których dochód będzie przekazany na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (11) Dodaj komentarz

~gore 2-01-2014 11:07
Polecam do POCZYTANIA: http://kontrowersje.net/owsiak_je_dzi_bardziej_t_ust_fur_ni_rydzyk_ale_w_mediach_wygl_da_jak_wi_ty_franciszka_nie_jak_rydzyk
~ 2-01-2014 13:29
DOLNOŚLĄZAK. Bezdyskusyjny jest szczytny cel Owsiaka i jego ponadczasowej Orkiestry. Śmieszy natomiast podpięcie się "All-ternatywnych" pod to wielkie ogólnopolskie wydarzenie. Młodzieżówka PO-partii z jej honorowym członkiem - ratuszowym panem od dialogu - powołała sztab. Trzymając się terminologii wojskowej; jak sztab to musi być strategia. Uwidoczniono ją w programie. Tylko jeden punkt programu jest autorstwa "All-ternatywnych". Cenny, bo propagowany już na PRL-owskich plakatach: "Krew darem życia".
~doDolnośląz 2-01-2014 16:13
chłopie przecież oni działają przy wsparciu twojego ulubieńca prezia ksonu, nagrodzonego jakimś tam nawet giftem, młody Gluza jest nawet sekretarzem w ksonier to o co ci chodzi?
~fryk 2-01-2014 17:28
Chyba Pan Gluza prze po trupach na radnego Jeleniej Góry, mając nadzieję że starzy wyjadacze z PZPR-u go wylansują. Chyba, że zaoferują mu jedynkę na liście, ale PZPR-owcy potrzebują naiwnych, którzy uwierzą że ślepi i głusi zagłosują na niego oraz że stawiają na młodych - tylko nie dodają "f...rów". Panie Gluza myśl Pan, zanim Pana wy.......korzystają. A Pan i młodzież zmarnuje potencjał.
~gluś 2-01-2014 19:25
inicjatywa fajna z rozmachem i dobrze zorganizowana, dobrze, że BĘDZIE SIĘ DZIAŁO :)
~Paweł Gluza 2-01-2014 19:44
Witam wszystkich w Nowym Roku. Serdecznie dziękuję za wyrazy troski i śledzenie mojej działalności w organizacjach pozarządowych. Mam jednak nadzieję, że 9, 10 i 12 stycznia odejdziecie Państwo komentujący chociaż na chwilę od komputerowej klawiatury i przyjdziecie na organizowane przez nas wydarzenia. Warto na żywo sprawdzić, kto nas w tym mieście wspiera, czy rzeczywiście sami coś zorganizowaliśmy i czy przypadkiem nie marnujemy swojego potencjału. Osobiście oczywiście pojawię się na wszystkich wydarzeniach i chętnie przyjmę od Państwa krytyczne uwagi oraz rozwieję wszystkie wątpliwości dotyczące działalności naszego stowarzyszenia. Łączę życzenia szczęśliwego Nowego Roku i mam nadzieję, do zobaczenia na organizowanych przez nas wydarzeniach :)
~ 2-01-2014 22:08
Ad.~16:13. To,że zamustrował jako sekretarz u mojego ulubieńca, nie zmienia faktu, że naczelny "All-ternatywny" wyzwolił się z nadzoru swoich ojców chrzestnych. Chrzestny dialogowy jest honorowym członkiem tego stowarzyszenia. Czy to przypadek sprawił, że dialogowy - w swoim PO-partyjno urzędniczym zakresie obowiązków - ma wpisane wspieranie alternatywnych stowarzyszeń? Naczelny jeleniogórski młodzieżowiec budzi moją sympatię, niczym J-23 ze znanego PRL-owskiego serialu.
~NIGDY WIECEJ 2-01-2014 23:41
ani złotówki temu cwaniaczkowi Owsikowi. zrobił sobie z tego dochód dla siebie, rodzinki i paru kolesi. odbierał sprzęt szpitalowi za ponoć "niezgodne wykorzystanie" - bo użyto go diagnozy starszych ludzi, a był dla młodzieży... co za świr! synelek ubeka po podstawówce. a poza tym to jest obwowiązkiem państwa, które zdziera z nas haracz na NFZ i żaden Owsik nie ma tu nic do szukania. żeruje tylko na emocjach ludzkich i dobrej wierze
~xx 3-01-2014 8:23
zaczyna się polski sport narodowy-opluwanie, nikt nie każe wspierać WOŚP robią to ci którzy chcą i aby wszyscy tak się rozliczali ze swojej działalności jak WOŚP
~obczaj 4-01-2014 21:41
Brawo Paweł, Kuba, Angela i reszta All-ternatywy ! Fajnie, że w tym umarłym mieście jeszcze komuś chce się chcieć ;)
~Misia69 8-01-2014 18:09
Dolnoślązak, aleś przygadał im w komentarzach, jesteś taki męski ;* Uwielbiam takich internetowych twardzieli, ach ta elokwencja i styl pisania ;) Dobrze, że czuwasz, gdy ktoś nie ma racji w internecie ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group