Środa, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 8640
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Aktywne środy w Karpaczu

Sobota, 1 sierpnia 2009, 8:28
Aktualizacja: 8:29
Autor: Ola
REGION: Aktywne środy w Karpaczu
Fot. Ola
W każdą wakacyjną środę, dzieci i młodzież przebywająca na koloniach w Karpaczu, może wziąć udział w rozgrywkach sportowych organizowanych przez Urząd Miasta na Stadionie Miejskim. Można rozegrać mecz piłki nożnej, potrenować koszykówkę i siatkówkę, a obecny na miejscu instruktor udziela profesjonalnych wskazówek i sędziuje rozgrywki.

Urząd Miasta Karpacza oraz organizator Tomasz Lasota, zapewniają aktywny wypoczynek dzieciom i młodzieży spędzającym wakacje w mieście, zarówno przyjezdnym, jak i miejscowym. W każdą letnią środę o godz. 15 Stadion Miejski przy ul. Krótkiej wypełnia się chętnymi do udziału w proponowanych rozgrywkach sportowych.

Najczęściej w „Kolonijnym Karpaczu” uczestniczy młodzież z całej Polski - informuje organizator Tomasz Lasota.
Dwa dni temu najliczniejszą reprezentacją byli koloniści z Łodzi i z Kielc. Wszyscy byli zadowoleni i z chęcią wykazywali się w proponowanych konkurencjach. Sporą motywację do czynnego udziału stanowi fakt nagradzania zwycięskich drużyn. Ponadto, aby nikt nie czuł się poszkodowany, pozostałym zawsze wręczane są dyplomy za uczestnictwo z podpisem Burmistrza Miasta oraz drobne upominki.

Kolonijny Karpacz potrwa jeszcze do końca sierpnia (środy na Stadionie Miejskim w godz. 15 – 18). Udział jest bezpłatny. Warto wiedzieć, że takie inicjatywy są podejmowane w naszym regionie. Karpacz już od kilku lat organizuje wakacyjne dni aktywnego wypoczynku dla dzieci i młodzieży. Cały czas zainteresowanie tymi spotkaniami rośnie. W zasadzie organizacja tego typu projektu nie wymaga dużych nakładów finansowych i warto, aby inne gminy Kotliny Jeleniogórskiej poszły w ślad Karpacza. Mimo wakacji, z pewnością większość młodych ludzi skorzysta z darmowej lekcji wychowania fizycznego pod okiem trenera-instruktora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group