Sobota, 25 czerwca
Imieniny: Doroty, Łucji
Czytających: 2810
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Akcja na Zabobrzu – echa publikacji

Piątek, 16 lipca 2010, 14:11
Aktualizacja: 14:15
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Akcja na Zabobrzu – echa publikacji
Pasażer i kierowca tego passata zostali po akcji wypuszczeni i nie mają związku ze sprawą.
Fot. Angela
Jak informuje Prokuratura Okręgowa w Jeleniej Górze nie wszystkie osoby, które zostały zatrzymane piątego lipca br., podczas akcji CBŚ na Zabobrzu, miały związek ze sprawą narkotykową.

Część osób, które znalazły się w gronie podejrzanych i zostały zatrzymane przez policję na miejscu akcji, po przesłuchaniu w charakterze świadków, została wypuszczona. Wśród nich znalazło się dwóch mężczyzn z czarnego Passata, którego zdjęcia zamieściliśmy na naszym portalu.

Chodzi o akcję z piątego lipca br. przy centrum handlowym na Zabobrzu, gdzie grupa funkcjonariuszy CBŚ z Rzeszowa zatrzymała czterech mężczyzn, którzy już usłyszeli zarzut działania w zorganizowanej grupie przestępczej oraz mającej na celu wprowadzenie do obrotu 3,5 kg marihuany wartej około 105 tys. zł. Obecnie prowadzone jest śledztwo w tej sprawie. Zatrzymanym za udział w zorganizowanej grupie przestępczej grozi od trzech miesięcy do pięciu lat wiezienia, natomiast za rozprowadzanie narkotyków od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group