Piątek, 14 sierpnia
Imieniny: Maksymiliana, Alfreda
Czytających: 5463
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Akademia Piłkarska Karkonoszy w finale musiała uznać wyższość Baszty

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 18 stycznia 2012, 1:28
Aktualizacja: 1:29
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Dziewięć zespołów stanęło na starcie Halowego Turnieju Piłki Nożnej Orlików o Puchar Agencji Detektywistycznej i Ochrony Joker. Na finiszu ze zwycięstwa cieszyli się młodzi zawodnicy Baszty Wałbrzych przed ekipami Akademii Piłkarskiej Karkonosze Jelenia Góra i Olimpią Kamienna Góra.

Wyniki

Grupa A
AP Karkonosze Jelenia Góra – Szczyt Boguszów 1:0
AP Karkonosze Jelenia Góra – Lechia Piechowice 3:0
AP Karkonosze Jelenia Góra – KKS 2003 Jelenia Góra 5:0
Szczyt Boguszów – Lechia Piechowice 2:0
Szczyt Boguszów – KKS 2003 Jelenia Góra 1:0
Lechia Piechowice – KKS 2003 Jelenia Góra 0:0

Tabela grupy A
1. Akademia Piłkarska Karkonosze Jelenia Góra – 9pkt.
2. Szczyt Boguszów – 6pkt.
3. Lechia Piechowice – 1pkt. (0:5)
4. KKS 2003 Jelenia Góra – 1pkt. (0:6)

Grupa B
Karkonosze Jelenia Góra – Olimpia Kamienna Góra 0:2
Karkonosze Jelenia Góra – Pogoń Wleń 1:0
Karkonosze Jelenia Góra – Baszta Wałbrzych 1:7
Karkonosze Jelenia Góra – KKS Jelenia Góra 0:0
Olimpia Kamienna Góra – Pogoń Wleń 0:0
Olimpia Kamienna Góra – Baszta Wałbrzych 2:3
Olimpia Kamienna Góra – KKS Jelenia Góra 2:0
Pogoń Wleń – Baszta Wałbrzych 0:4
Pogoń Wleń – KKS Jelenia Góra 0:1
Baszta Wałbrzych – KKS Jelenia Góra 3:1

Tabela grupy B
1. Baszta Wałbrzych – 12pkt.
2. Olimpia Kamienna Góra – 7pkt.
3. KKS Jelenia Góra – 4pkt. (2:5)
4. Karkonosze Jelenia Góra – 4pkt. (2:9)
5. Pogoń Wleń – 1pkt.

Mecze o miejsca

Mecz o 7. miejsce
KKS 2003 Jelenia Góra – Karkonosze Jelenia Góra 0:1

Mecz o 5. miejsce
Lechia Piechowice – KKS Jelenia Góra 0:0 (karne – 3:2)

Mecz o 3. miejsce
Szczyt Boguszów – Olimpia Kamienna Góra 1:3

Finał
Akademia Piłkarska Karkonosze Jelenia Góra – Baszta Wałbrzych 0:1

Klasyfikacja końcowa
1. Baszta Wałbrzych
2. Akademia Piłkarska Karkonosze Jelenia Góra
3. Olimpia Kamienna Góra
4. Szczyt Boguszów
5. Lechia Piechowice
6. KKS Jelenia Góra
7. Karkonosze Jelenia Góra
8. KKS 2003 Jelenia Góra
9. Pogoń Wlen

Najlepszy zawodnik: Jerzak Seweryn /Olimpia Kamienna Góra/
Najlepszy bramkarz: Norberczak Karolina /Akademia Piłkarska Karkonosze Jelenia Góra/
Najlepszy strzelec: Lewandowski Igor /Baszta Wałbrzych/

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group