Sobota, 13 sierpnia
Imieniny: Diany, Heleny
Czytających: 5180
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Agresją w stróżów prawa

Wtorek, 18 sierpnia 2009, 13:59
Aktualizacja: 14:00
Autor: TEJO
Dwóch dwudziestolatków i siedemnastolatka szarpali się z policjantami i znieważyli ich. Dziewczyna dodatkowo skopała radiowóz. Do zdarzenia doszło podczas podjętej przez mundurowych interwencji wobec jednego z zatrzymanych . Teraz całej trójce grozi kara do 10 lat więzienia.

Incydent wydarzył się na jednej z jeleniogórskich ulic podczas interwencji podjętej przez policjantów wobec jednego z mężczyzn. Funkcjonariusze uzyskali informację , że może on zajmować się dystrybucją środków odurzających.

20-latek podczas czynności był bardzo agresywny, nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy. Chwilę później pojawił się jego kolega z dziewczyną. Cała trójka próbowała uniemożliwić wykonywanie przez funkcjonariuszy czynności, wyzywali ich i rzucali się do bicia, a dodatkowo siedemnastolatka kilka razy kopnęła w policyjny radiowóz – informuje podinsp. Edyta Bagrowska.

Trójka agresorów trafiła do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za czynną napaść , znieważenie funkcjonariuszy, a kobieta dodatkowo za uszkodzenie mienia za co grozi im wszystkim nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Zatrzymani zostali objęci dozorem policyjnym oraz mają zakaz opuszczania kraju.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (42) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group