• Sobota, 19 października 2019
  • Godz. 17:54
  • Imieniny: Pawła, Piotra, Jana, Ziemowita
  • Czytających: 4860
  • Zalogowanych: 6
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Agnieszka Cyl zwycięża w Pucharze Karkonoszy

Wiadomości: Polana Jakuszycka
Poniedziałek, 11 marca 2013, 16:47
Aktualizacja: 16:50
Autor: MDvR
Fot. www.mkskarkonosze.pl
8 i 9 marca na Polanie Jakuszyckiej rozegrano Puchar Karkonoszy w biegach narciarskich. W pierwszym dniu zawodów rozegrano biegi techniką klasyczną. Zawodniczki do pokonania miały dwie pętle po 2,5 km, w grupie seniorek zwycięstwo odniosła zawodniczka MKS–u Karkonosze Agnieszka Cyl, która uzyskała najlepszy czas biegu. w kategorii seniorów zwycięstwo odniósł Wojciech Smykowski (MKS Karkonosze Jelenia Góra)

Wyniki zawodników z MKS Karkonosze Sporty Zimowe Jelenia Góra:

Seniorki: 5 km CT
1 m Agnieszka Cyl
2 m Karolina Matuszczak

Seniorzy: 10 km CT
1 m Wojciech Smykowski

Juniorzy A: 10 km CT
6 m Piotr Skowron
8 m Patryk Mazurek
9 m Adrian Cheba
10 m Mikołaj Żyłak

Juniorzy B: 5 km CT
14 m Mateusz Galik
15 m Kamil Baryczka
16 m Jerzy Grab

Juniorki B: 5 km CT
12 m Natalia Baczyńska
13 m Alicja Wróblewska
14 m Karolina Piech

Juniorki A: 5 km CT
5 m Marcelina Stadnik
6 m Urszula Zygadło

Juniorzy C: 3 km CT
4 m Jakub Piątek
6 m Ruslan Sawczyk
7 m Tomasz Kanik
10 m Marcin Sołek
12 m Andrzej Wolnicki
13 m Adrian Gromyko
15 m Mikołaj Miś

Juniorki C: 3 km CT
9 m Patrycja Rutecka
11 m Agata Szczepanik
12 m Klaudia Szpak
13 m Łucja Barzak

W biegach techniką dowolną rozgrywanych w ramach Pucharu Karkonoszy najlepszą seniorką została Agnieszka Cyl. Zawodniczka MKS-u Karkonosze uzyskała najlepszy czas biegu wśród kobiet na dystansie 5 km. Drugie miejsce zajęła Magdalena Nykiel, a trzecia była Kamila Buchla (obie również MKS Karkonosze)

Seniorki: 5 km FT
1 m Agnieszka Cyl
2 m Magdalena Nykiel
3 m Kamila Buchla
4 m Karolina Maruszczak
5 m Izabela Daniło

Juniorzy A: 10 km FT
8 m Patryk Mazurek
9 m Adrian Cheba
10 m Paweł Cichocki

Juniorzy B: 5 km FT
15 m Mateusz Galik
17 m Piotr Naumowicz
18 m Kamil Kolano
21 m Jerzy Grab

Juniorki B: 5 km FT
12 m Katarzyna Wołoszyn
15 m Natalia Baczyńska
16 m Agata Grabowska
20 m Karolina Piech
21 Alicja Wróblewska

Juniorzy C: 3 km FT
5m Jakub Piątek
6 m Tomasz Kanik
7 m Ruslan Sawczyk
8 m Adrian Gromyko
9 m Mikołaj Miś
11 m Andrzej Wolnicki
15 m Marcin Sołek

Juniorki C: 3 km FT
6 m Natalia Traczyk
9 m Olga Fischer
11 m Agata Szczepanik
11 m Klaudia Szpak
13 m Karolina Czupryniak
15 m Łucja Barzak
16 m Katarzyna Wdowiak

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group