Czwartek, 24 czerwca
Imieniny: Jana, Danuty
Czytających: 3438
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Adepci parkietu poszli w tan

Niedziela, 27 lutego 2011, 8:35
Aktualizacja: 8:35
Autor: Coolazooch
JELENIA GÓRA: Adepci parkietu poszli w tan
Fot. Coolazooch
W Szkole Tańca Beaty i Tomasza Tabor kursanci w różnym wieku, którzy już opanowali taneczne „abecadło”, pokazali w sobotę, co potrafią.

Sala szkoły tańca wypełniła się po same brzegi. Kiedy każdy znalazł już swoje miejsce na widowni, impreza się rozpoczęła. Na początku prowadząca Beata Tabor przedstawiła wszystkich tancerzy. Po prezentacji zaczęły się pokazy tanecznych umiejętności. Niesamowicie tańczyły najmłodsze pary. W oczach dzieci widać było ogromne przejęcie i zaangażowanie – w końcu każdy chciał wypaść jak najlepiej. Rodziny i bliscy siedzący na widowni mocno kibicowali wszystkim tancerzom.

Oprócz tańców towarzyskich mogliśmy podziwiać również taniec brzucha, disco dance, hip hop. Nie mogło też zabraknąć tańców latynoskich takich jak tango, salsa czy mambo. Burzliwe oklaski od publiczności otrzymały pary dorosłe, które dopiero niedawno zaczęły swoją przygodę z tańcem. Był to ich pierwszy pokaz, niektórzy byli spokojni inni zaś lekko stremowani. Jednak kiedy tylko muzyka została puszczona, każdy popłyną z jej rytmem.
Podsumowaniem spotkania było wręczenie tancerzom odznak tanecznych.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group