Wtorek, 16 sierpnia
Imieniny: Stefana, Emila
Czytających: 7643
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Abiturienci: Norwid najfajniejszy na Dolnym Śląsku!

Sobota, 27 kwietnia 2013, 8:07
Aktualizacja: Niedziela, 28 kwietnia 2013, 7:59
Autor: Anna Panek
Jelenia Góra: Abiturienci: Norwid najfajniejszy na Dolnym Śląsku!
Fot. Anna Panek
Uroczyste rozdanie świadectw ukończenia II Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze odbyło się wczoraj (25.04) w Zdrojowym Teatrze Animacji. Absolwenci szkoły średniej dziękowali nauczycielom, rodzicom oraz sobie wzajemnie za miło spędzone trzy lata w swojej szkole.

Na pożegnanie uczniowie przygotowali oryginalny występ artystyczny ze sporą dawką humoru. Ironizowali w nim m.in. na temat nieprzemyślanych komentarzy o „Norwidzie”, które mieszkańcy Jeleniej Góry zamieszczają na naszym portalu Jelonka.com oraz w sposób zabawny przedstawili często spotykane w naszym mieście „Second-Hand’y”.

Niebawem abiturientów czeka matura, a po niej? - Chcę studiować na Politechnice Wrocławskiej matematykę, dlatego będę zdawać matmę rozszerzoną, fizykę podstawową i uważam nieskromnie, że maturę zdam z powodzeniem - zapewniał Michał Wojtczak.

Aleksandra Nowicka ma już inne plany. - Chcę wyjechać na studia za granicę, będę mieć tam większe możliwości rozwoju – mówiła nam absolwentka.

Warto dodać, że II LO wygrało plebiscyt na najfajniejsze liceum na Dolnym Śląsku, łącznie zdobywając 48263 głosów. To o ok. 8 tys. głosów więcej niż Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Złotoryi, które uplasowało się na drugim miejscu. Dumni z wyniku konkursu, a także zadowoleni z własnych osiągnięć trzecioklasiści z żalem opuszczali szkołę…

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (38) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group