Piątek, 30 września
Imieniny: Hieronima, Zofii
Czytających: 6616
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika Policyjna cz.2

Poniedziałek, 21 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:54
Autor: Agata
W Szklarskiej Porębie miało miejsce niecodzienne zdarzenie. 47-letni jeleniogórzanin w stanie nietrzeźwości (1,36 promila) remontował instalację CO przy użyciu palnika gazowego i zaprószył ogień, w konsekwencji czego spalił się strych i część dachu, pustego na szczęście o tej porze, domku wczasowego.

Miejsce pożaru zabezpieczone jest do oględzin przez biegłego z zakresu pożarnictwa. Wysokości strat jeszcze nie ustalono. Na szczęście nikomu nic się nie stało. "Gazowego" podpalacza zwolniono do domu. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat Policji w Szklarskiej Porębie.

Policjanci prewencji KMP w Jeleniej Górze zatrzymali na ulicy Grunwaldzkiej 30-letniego jeleniogórzanina, który będąc w stanie nietrzeźwości kierował samochodem marki Fiat 126 p ( 0,6 promila). Wymieniony naruszył sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Samochód (zgodnie z nowym trybem postępowania przez policję w takich przypadkach) zabezpieczono. Sprawcę osadzono w PDOZ KMP w Jeleniej Górze. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze. To samo spotkało zapewne 19-letnią mieszkankę Podgórzyna, która kierowała samochodem marki Fiat Punto w stanie nietrzeźwości ( 2,46 promila). Kobieta spowodowała kolizję drogową uderzając najpierw w stojący na poboczu samochód, a później w betonową donicę na kwiaty. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KP I w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group