Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Wtorek, 2 grudnia
Imieniny: Piotra, Pauliny
Czytających: 11807
Zalogowanych: 22
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika Policyjna cz.2

Czwartek, 24 listopada 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:52
Autor: kmp
Próba wyłudzenia kredytu.

Funkcjonariusze do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 43-letnią jeleniogórzankę.
Pisaliśmy już o tej sprawie. Kobieta na podstawie sfałszowanego zaświadczenia o zatrudnieniu i zarobkach chciała w jednym z banków na ulicy Konopnickiej wyłudzić kredyt gotówkowy w wysokości 3500 zł.

Jeleniogórzanka przedłożyła zaświadczenie z firmy zajmującej się rzekomo kolportażem krzyżówek, z których dochód przeznaczony jest dla chorych dzieci. Policjanci zatrzymali kobietę w trakcie załatwiania formalności związanych z kredytem.
Będzie ona odpowiadała za oszustwo kredytowe, za co grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komisariat I Policji w Jeleniej Górze.

Sonda

Czy chciałbyś aby tej zimy spadło w Jeleniej Górze dużo śniegu?

Oddanych
głosów
1177
Tak
41%
Nie
53%
Jest mi to obojętne
6%
 
Głos ulicy
Za Polskę oczywiście walczyłbym
 
Warto wiedzieć
Człowiek jest kimś wyjątkowym we wszechświecie
Rozmowy Jelonki
Julia przed swoim najważniejszym do tej pory startem w szachowej karierze – Olimpiadzie w Kazachstanie
 
Inwestycje
Kowary ruszają z budową domu komunalnego
 
Jelonka wczoraj
Szpiedzy w Jeleniej Górze
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Schaffgotschowie – strażnicy gór i tradycji. Krótka historia ich rządów w regionie Jeleniej Góry
 
Ciekawe historie i inne opowieści
Cienie uranu – tracili zdrowie dla chleba
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group