• Piątek, 26 kwietnia 2019
  • Godz. 9:51
  • Imieniny: Klaudiusza, Marii, Marzeny, Marceliny
  • Czytających: 4939
  • Zalogowanych: 16
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Jelenia Góra
Środa, 7 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Wtorek, 7 marca 2006, 10:26
Autor: TEJO

<b>Damski bokser</b>
Przez ponad dwa lata 58-letni jeleniogórzanin znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją żoną, młodszą o trzy lata. Małżeństwo mieszkało w jednym z bloków przy ulicy Noskowskiego na osiedlu Zabobrze. Ostatnio mężczyzna został zatrzymany przez policję, którą zaalarmowano, kiedy po raz kolejny pobił on kobietę. Sprawa jest rozwojowa. Za stosowanie przemocy w rodzinie oprawca może trafić do arszesztu śledczego. Czeka go sprawa w sądzie i kara więzienia do trzech lat.

<b>Nastolatek i trawka</b>
Piętnastoletni chłopak został we wtorek zatrzymany przez patrol policji, który znalazł w jego kieszeniach dwie działki marihuany. Nastolatek włóczył się w okolicach ulicy Kraszewskiego, blisko której znajduje się Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1. Policja przypuszcza, że posiadacz środków odurzających mógł sprzedawać je niektórym uczniom placówki, choć na razie nie ma na to dowodów. Młody człowiek został przekazany pogotowiu opiekuńczemu, które działa właśnie przy ulicy Kraszewskiego.

<b>Mogła zabić konkubenta</b>
W komisariacie policji musi stawiać się regularnie 20-letnia mieszkanka Jeleniej Góry, która ugodziła nożem w klatkę piersiową swojego starszego o 23 lata konkubenta. Kobieta nie może również opuścić kraju. Tak na wniosek policji zdecydował prokurator rejonowy w Jeleniej Górze. Najpewniej stanie przed sądem oskarżona o to, że swoim czynem spowodowała obrażenia ofiary, które mogły zagrozić jej życiu. Ranny mężczyzna przebywa w szpitalu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy wszystkie torby foliowe powinny być płatne?

Oddanych
głosów
795
Tak
67%
Nie
30%
Nie wiem
3%
Głos ulicy
Foliówki płatne?  
TV Dami
25.04.2019 r. Serwis Informacyjny TV Dami Jelenia Góra  
Miej świadomość
Mamy zdjęcie czarnej dziury  
Dialogi Jelonki
Krew (zawsze) potrzebna od zaraz
Aktualności
Trwa remont Wieży Książęcej w Siedlęcinie  
Aktualności
Wraca temat Sołtysiej Góry  
Copyright © 2002-2019 Highlander's Group