Niedziela, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 6776
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

997 - Kronika policyjna

Wiadomości: Kotlina Jeleniogórska
Środa, 6 września 2006, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> REGION JELENIOGÓRSKI
Wybryki za kółkiem </b>
21-letni mieszkaniec Kowar, który nie miał prawa jazdy, usiadł za kierownicą fiata 126 i jechał nim po drodze publicznej. Domorosłego kierowcę zatrzymał patrol policji.
Z kolei 50-letni mieszkaniec Kostrzycy upił się i jechał samochodem. Policjanci, którzy go zatrzymali, stwierdzili, że mężczyzna miał 2,66 promila alkoholu w organizmie, a prawo jazdy zabrał mu sąd. Sprawcę osadzono w policyjnej izbie zatrzymań.

<b> JELENIA GÓRA
Łupem drabina </b>
Drabinę aluminiową o wartości 1500 złotych ukradł jeleniogórzaninowi z ulicy Konopnickiej 22-letni mieszkaniec Wrocławia. Złodzieja, który szedł śródmiejskim traktem z nietypowym łupem, zatrzymał zaalarmowany przez ofiarę kradzieży patrol policji.

<b> JELENIA GÓRA
Spłoszyli złodziei </b>
Policja złapała 35-letniego jeleniogórzanina i o trzy lata starszego mieszkańca Legnicy, którzy usiłowali włamać się do jednego z opuszczonych budynków. Najpewniej ich celem było splądrowanie jego wnętrza, ale nic nie ukradli. Zostali zatrzymani podczas ucieczki.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~JPG 6-09-2006 21:47
Tą drabine to zaje.... ćpun. powinni go odizolować od społeczeństwa bo na głodzie jest w stanie zrobić wszystko aby zdobyć działke.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group