Wtorek, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 6859
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 20 lutego 2006, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 6 marca 2006, 7:57
Autor: TEJO

<b> JELENIA GÓRA
Dręczyciele pod lupą </b>
W policyjnej izbie zatrzymań przebywa 41-letni mężczyzna, który przez prawie 22 lata znęcał się nad swoją rodziną. Trwa śledztwo prowadzone w tej sprawie.
Z kolei dozorem policyjnym objęty został 30-letni kowarzanin. Podejrzewa się go o to, że od czerwca ubiegłego roku do niedawna bił i stosował groźby karalne wobec kobiety, z którą mieszkał.

<b>JELENIA GÓRA
Częstował „maryśką” </b>
Policjanci zatrzymali piętnastolatka podejrzanego o to, że 10 grudnia ubiegłego roku poczęstował marihuaną swojego o rok starszego kolegę. Ustalono, że nieletni również wcześniej miał ten narkotyk. Chłopak przyznał się do popełnienia czynów karalnych. Czeka go sprawa przed sądem dla nieletnich. Może trafić do ośrodka wychowawczego.

<b>JELENIA GÓRA
Po rabunku w sklepie </b>
Regularnie w komisariacie policji musi stawiać się mężczyzna, który 3 lutego włamał się do kasetki w jednym ze sklepów w Jeleniej Górze. W pojemniku było 2500 złotych, które 39-latek ukradł.

<b>JELENIA GÓRA
Fałszywe „zielone” </b>
Kilka podrobionych banknotów studolarowych wprowadził do obiegu 47-letni mieszkaniec Mysłakowic. Fałszywe pieniądze trafiły na rynek w październiku ubiegłego roku. Teraz sprawca wpadł w ręce policji. Został objęty dozorem. Musiał też zapłacić poręczenie majątkowe w kwocie 1600 zł.

<b>JELENIA GÓRA
Amatorzy kradzionych drzew </b>
Jeleniogórscy policjanci zatrzymali po pościgu dwóch mieszkańców gminy Podgórzyn, którzy wycięli z parku dwa dęby. Policja ustala, do kogo należy teren, gdzie rosły drzewa.

<b>JELENIA GÓRA
Złodziej sportowiec </b>
Akcesoria sportowe o wartości trzech tysięcy złotych ukradł z jednej z hurtowni w Jeleniej Górze 26-letni mieszkaniec miasta. Do zdarzenia doszło w piątek. Dzień później sprawca został zatrzymany. Część łupu udało się odzyskać. Mężczyźnie grozi kara do pięciu lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group