Niedziela, 2 października
Imieniny: Dionizego, Sławomira
Czytających: 5576
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Środa, 21 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Sobota, 31 grudnia 2005, 18:50
Autor: TEJO

<b>JELENIA GÓRA
Wpadka meliniarza </b>
Dowody osobiste, paszporty, książeczki wojskowe stwierdzające tożsamość innych osób znaleźli policjanci u 50-letniego mieszkańca Jeleniej Góry. Mężczyzna przechowywał w mieszkaniu także 151 paczek papierosów z akcyzą ukraińską oraz 11 litrów alkoholu niewiadomego pochodzenia. Policjanci prowadzą w tej sprawie dochodzenie i ustalają źródło fantów oraz rozpracowują ich posiadacza.

<b>KARPACZ
Włam po pijaku </b>
Policja zatrzymała 28-letnią kobietę bez stałego miejsca zamieszkania po tym, jak włamała się ona do jednego z domów wczasowych przy ulicy Granitowej. Ukradła z pokoju radiomagnetofon, który należał do spędzającego wolny czas w Karpaczu mieszkańca Pilchowic. Łup udało się odzyskać, a złodziejkę przekazano do policyjnej izby zatrzymań. Kobieta była pijana.

<b>JEŻÓW SUDECKI
Złapali dilerów </b>
O handel narkotykami w postaci marihuany, amfetaminy i ekstazy podejrzewają policjanci dwóch mieszkańców gminy Jeżów Sudecki. Mężczyźni w wieku 19 i 30 lat przebywają w policyjnej izbie zatrzymań. Jeśli okaże się, że udostępniali środki odurzające nieletnim, mogą za swój czyn spędzić co najmniej pięć lat w więzieniu.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group