Niedziela, 25 września
Imieniny: Aurelii, Władysława
Czytających: 3341
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 997 - Kronika policyjna

Niedziela, 11 grudnia 2005, 0:00
Aktualizacja: Piątek, 30 grudnia 2005, 17:13
Autor: TEJO

<b>Sprytna złodziejka </b>
Odtwarzacz DVD o wartości 249 złotych ukradła z jednego z mieszkań w gminie Jeżów Sudecki 23-letnia kobieta z Dąbrowy Górniczej. Złodziejka weszła do środka po tym, jak znalazła klucz do mieszkania zostawiony przez jego właściciela pod wycieraczką. Później uciekła z łupem. Policja poszukuje sprawczyni.

<b>Małolat na bani </b>
Policjanci z Kowar zatrzymali dwunastolatka z Mysłakowic, który po pijanemu (miał prawie dwa promile alkoholu w organizmie) włamał się do jednego z garaży. Ukradł stamtąd lampę kanałową oraz przewód elektryczny. Łup udało się odzyskać. Chłopca przekazano rodzicom. Sprawa trafi do sądu dla nieletnich.

<b>Posiedzą w celi </b>
Na trzy miesiące do aresztu śledczego trafiło trzech mieszkańców Mysłakowic. Podejrzani są oni o dokonanie rozboju na 19-letniej kobiecie i 20-letnim mężczyźnie. Za ten czyn grozi kara nawet do 12 lat więzienia.

<b>Tajemniczy pożar </b>
Wnętrze pomieszczenia oraz część konstrukcji stropu w budynku gospodarczym przy ulicy Bukowej spaliło się w sobotę. Przyczyny wybuchu ognia nie są jeszcze znane. Nie ustalono także strat. Miejsce pożaru zostało zabezpieczone przed oględzinami biegłego. Spalony budynek przylega do domu mieszkalnego, ale na szczęście ogień się nie rozprzestrzenił.

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group