Niedziela, 3 lipca
Imieniny: Jacka, Tomasza
Czytających: 2810
Zalogowanych: 1
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Wtorek, 28 sierpnia 2007, 0:00
Autor: TEJO
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> KOWARY
Morderca za kratki </b>
Trzy miesiące w areszcie śledczym spędzi 57-letni mieszkaniec Kowar, który w minioną sobotę zabił siekierą swojego kompana od kieliszka, o 8 lat młodszego mężczyznę. Do pijackiej awantury doszło podczas libacji. Podobno zabójcę rozwścieczył fakt, że 49-latek nie chciał mu dać pomidora. Obaj mężczyźni pochodzili ze zdegenerowanych alkoholem rodzin, a libacja odbywała się w budynku znanym kowarzanom, ale omijanym szerokim łukiem przez normalnych ludzi. Mordercy grozi kara dożywotniego więzienia.

<b> KOWARY
Skradzione znalezione </b>
Niemiec, któremu w Kowarach skradziono 25 sierpnia volkswagena golfa, odzyska swoją własność. Pojazd odnaleźli policjanci. Po złodziejach ślad zaginął.

<b> KOWARY
Jazda po głębszym </b>
27-letni kowarzanin postanowił wzmocnić się zanim usiadł za kierownicę. Wypił drinka i pojechał. Miał pecha, bo zatrzymał go patrol policji drogowej. Kierowca miał 1, 14 promila alkoholu w organizmie. Czeka go sprawa przed sądem w trybie 24-godzinnym.

<b> REGION
Włamywacz pasożyt </b>
Lodówka, wieża stereofoniczna, wideoodtwarzacz, trzy pary spodni oraz kołdry, poduszki, pościel, żelazko, szklanki, biżuteria srebrna, a nawet suszarkę do włosów. Takie przedmioty wynosił z pewnej jednorodzinnej posesji 18-letni mieszkaniec Pieńska. Rabował domek dwukrotnie: w lipcu i sierpniu. Za trzecim razem wpadł. Policja znalazła u niego w mieszkaniu część fantów wyniesionych z okradanej posesji. Złodziej korzystał z niektórych na co dzień: upodobał sobie skradzioną kołdrę, pod którą spał. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

<b> JELENIA GÓRA
Znieważył policjanta </b>
Regularnie w komisariacie policji będzie musiał meldować się 66-letni jeleniogórzanin, któremu puściły nerwy podczas interwencji stróżów prawa. Znieważył wówczas funkcjonariuszy słowami uważanymi za obelżywe.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group