Środa, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 6612
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kotlina Jeleniogórska: 997 - Kronika policyjna

Poniedziałek, 23 lipca 2007, 0:00
Autor: anzol
Przedstawiamy doniesienia z policyjnych raportów.

<b> JELENIA GÓRA
Bo mamusia wypiła </b>
25-letnia mieszkanka Dąbrowicy szukała pociechy w alkoholu i zapomniała, że ma pod opieką swojego dwuletniego syna. Pijaną kobietę zatrzymali policjanci. Naraziła dziecko na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. Grozi jej kara do trzech lat więzienia.

<b> SZKLARSKA PORĘBA
Kradli prąd </b>
Policjanci ze Szklarskiej Poręby zatrzymali sześciu mieszkańców tej miejscowości w wieku od 36-60 lat podejrzanych o kradzież energii elektrycznej. Sprawcy spowodowali straty w wysokości nie mniejszej niż 4800 zł na szkodę koncernu EnergiaPro.

<b> KARPACZ
Złodzieje i oszuści w kurorcie </b>
Nie do końca udała się próba oszukania właściciela jednego z pensjonatów w Karpaczu przez mieszkańca Włocławka z kolegami. Oszustów zatrzymała policja. Sprawca trafił do policyjnego aresztu.
Także w kurorcie pod Śnieżką policjanci zatrzymali po pościgu 32-letniego mieszkańca miejscowości Osiek oraz jego kompana, o 10 lat młodszego mieszkańca Lubina. Złodzieje ukradli dwa tysiące złotych turyście z Kudowy Zdroju.

<b> JELENIA GÓRA
Szkolna fałszywka </b>
16-letnia mieszkanka Podgórzyna doszła do wniosku, że&#8230; powinna być starsza. Niewiele myśląc przerobiła datę urodzenia na legitymacji szkolnej, którą następnie posługiwała się w różnych miejscach, zapewne niedostępnych dla nieletnich. Aż w końcu wylegitymowała się policjantom, którzy zauważyli fałszerstwo. Dziewczyna za przerobienie dokumentu może stanąć przed sądem dla nieletnich.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group