Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Sobota, 21 czerwca
Imieniny: Alicji, Alojzego
Czytających: 9298
Zalogowanych: 77
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 81–letni Włoch przez 15 lat ukrywał się, wpadł w Jeleniej Górze

Poniedziałek, 13 lutego 2017, 14:24
Aktualizacja: 14:29
Autor: 112
Jelenia Góra: 81–letni Włoch przez 15 lat ukrywał się, wpadł w Jeleniej Górze
Fot. Archiwum
Policjanci zatrzymali obywatela Włoch, który był poszukiwany w swoim kraju od 2001 roku za oszustwa finansowe. Mężczyzna wpadł na jednym z jeleniogórskich parkingów. Został zatrzymany, a następnie tymczasowo aresztowany.

W miniony czwartek (9.02) około godziny 10.50 policjanci jeleniogórskiej drogówki pojechali na jeden z parkingów w Jeleniej Górze, gdzie doszło do zderzenia samochodów. Na miejscu okazało się, że kierujący pojazdem marki Ford Scorpio cofając uderzył w zaparkowany pojazd. Kierującym fordem okazał się 81-letni obywatel Włoch, mieszkający w Polsce.

- W trakcie czynności policjanci ustalili, że mężczyzna poszukiwany jest na podstawie Europejskiego Nakazu Aresztowania wydanego przez Włochy w celu ekstradycji, gdyż ma on do odbycia 8 lat i 3 miesiące pozbawienia wolności za oszustwa finansowe. 81-latatk ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości ponad 15 lat – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

Sąd zdecyduje o jego ekstradycji.

Sonda

Kiedy ostatni raz jechałeś/aś pociągiem?

Oddanych
głosów
965
Kilka dni temu (jeżdżę regularnie)
16%
Miesiąc temu (jeżdżę od czasu do czasu)
30%
Nie pamiątem (jeżdżę samochodem)
49%
Wolę autobus
5%
 
Głos ulicy
Nie "siedzimy" na telefonach
 
Warto wiedzieć
Zranieni geniusze: jak trauma napędza technologie
Rozmowy Jelonki
Strzelania będą tylko raz w tygodniu
 
Aktualności
Przygotowania do remontu pałacu Schaffgotschów
 
Kościół i wiara
Parafia Garnizonowa uczciła Boże Ciało
 
Aktualności
Młodzi sportowcy nagrodzeni
 
Jelenia Góra - KARR
Ważna informacja dla przedsiębiorców!
Copyright © 2002-2025 Highlander's Group