Poniedziałek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 3112
Zalogowanych: 3
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary/region: 60 – lecie Liceum Ogólnokształącego w Kowarach

Piątek, 17 czerwca 2011, 7:31
Aktualizacja: 7:36
Autor: Angela
Kowary/region: 60 – lecie Liceum Ogólnokształącego w Kowarach
Fot. Organizatorzy
Szereg imprez okolicznościowych przygotowuje dla swoich absolwentów Liceum Ogólnokształcące w Kowarach, któremu w tym roku przypadnie 60 –ta rocznica istnienia. Kulminacją obchodów będzie bal absolwentów. Impreza odbędzie się dopiero w październiku, ale organizatorzy już powiadamiają wszystkich, by ci, zdążyli dojechać na uroczystości.

Jak piszą organizatorzy, którzy już dzisiaj serdecznie zapraszają wszystkich absolwentów na wspólne świętowanie jubileuszu 60-lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego w Kowarach, bez tych, którzy się w tej szkole uczyli, uroczystość odbyć się nie może.

- W celu usprawnienia organizacji prosimy o zgłaszanie Waszego udziału telefonicznie w sekretariacie szkoły pod nr 75 75 718 21 11 lub mailowo pisząc na adres: zso-sekretariat@dip.pl. Możliwe jest również zgłoszenie listowne na adres szkoły: Zespół Szkół Ogólnokształcących, ul. Szkolna 1, 58-530 Kowary. Spotkanie planujemy uświetnić występem teatru szkolnego, koncertem, wystawami prezentującymi historię i osiągnięcia szkoły, a w godzinach wieczornych zapraszamy na bankiet i Bal Absolwentów. Kochani, przekażcie tę wieść innym i przybywajcie licznie, by spotkać się i pobyć razem – piszą przedstawiciele Komitetu Organizacyjnego Jubileuszu.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej szkoły: www.zso-kowary.pl

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group