Niedziela, 26 marca
Imieniny: Larysy, Teodora
Czytających: 8613
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: 5–letni Maksymilian odnaleziony

Wtorek, 19 października 2021, 10:01
Aktualizacja: 10:17
Autor: 112
Jelenia Góra: 5–letni Maksymilian odnaleziony
Fot. Archiwum
Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze i Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w wyniku prowadzonych działań ustalili, a następnie zatrzymali 32-letnią kobietę oraz trzech mężczyzn w wieku od 34 do 41 lat w związku z uprowadzeniem rodzicielskim 5-letniego Maksymiliana.

18 października policjanci zostali powiadomieni o uprowadzeniu 5-letniego Maksymiliana. Około godziny 7.45 wychowawczyni jednej z placówek opiekuńczych w Jeleniej Górze odprowadzała dwójkę dzieci, w tym Maksymiliana do przedszkola przy ul. Sobieskiego w Jeleniej Górze. Pod przedszkolem pojawiła się matka chłopca, która zabrała dziecko i wraz z nim odjechała. Kobieta pozbawiona jest praw rodzicielskich.

Funkcjonariusze w wyniku podjętych w tej sprawie czynności ustalili, że dziecko może przebywać w mieszkaniu na terenie powiatu legnickiego. W lokalu tym zastali matkę dziecka, ojca oraz dwóch mężczyzn w wieku 34 i 41 lat. Odnaleźli w nim również poszukiwanego chłopca. Okazało się, że dziecko ukryte było w schowku na pościel. Chłopiec cały i zdrowy został przekazany pod opiekę prawnemu opiekunowi.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Postępowanie prowadzone jest w kierunku uprowadzenia rodzicielskiego. Czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat pięciu.

Twoja reakcja na artykuł?

8
40%
Cieszy
4
20%
Hahaha
0
0%
Nudzi
2
10%
Smuci
2
10%
Złości
4
20%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group