Wtorek, 24 maja
Imieniny: Joanny, Zuzanny
Czytających: 8369
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: 5. Wędrowny Przegląd Piosenki “Polana”

Niedziela, 19 lipca 2015, 7:52
Aktualizacja: 7:54
Autor: Manu
Region: 5. Wędrowny Przegląd Piosenki “Polana”
Fot. Organizator
W najbliższy piątek (24.07) o godz. 17.30 i sobotę (25.07) o godz. 17.00 (Off Scena od godz. 14.00) przy schronisku PTTK “Szwajcarka” będzie miała miejsce jubileuszowa piąta edycja Wędrownego Przeglądu Piosenki “Polana”. Wstęp wolny.

“Polana” w jednym z plenerów Rudaw Janowickich to dwudniowa kameralna muzyczna impreza plenerowa, która odbywa się dzięki grupie pasjonatów skupionych w Stowarzyszeniu Góry Szalonych Możliwości. Po występach będzie czas na wielogodzinne, nocne ogniskowe muzykowanie.

W tegorocznej jubileuszowej “Polanie” wystąpią: Zbyszek Stefański, Basia Beuth. Leonard Luther, duet Piotr Pieńkowski i Wojtek Lachowski, zespoły Bądź Ciszą, Bieguni, Calcjumfolii, Celtic Tree, Huncwot oraz Zagrali i Poszli.

- Uczestnikom przeglądu proponujemy kilkanaście godzin koncertów pieśniarzy i zespołów. Niewielka scena, skromne nagłośnienie i prawdziwie turystyczne warunki nie zniechęcają miłośników gór i muzyki. Staramy się pewne niedogodności czy niedoskonałości rekompensować naszym gościom dobrą atmosferą oraz gościnnością – informują organizatorzy. - Chcemy pielęgnować stare, dobre tradycje wypracowane przez takie przeglądy jak pierwsze edycje “Gitarą i Piórem” w Borowicach, Ogólnopolska Turystyczna Giełda Piosenki Studenckiej w Szklarskiej Porębie czy “Bazunę”, a także promować piękne tereny, w których działa nasze Stowarzyszenie.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group