Sobota, 4 lutego
Imieniny: Andrzeja, Joanny, Weroniki
Czytających: 7538
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Kowary / region: 4,5 tysiąca porcji narkotyków na własne potrzeby

Środa, 25 sierpnia 2010, 10:32
Aktualizacja: 14:59
Autor: Angela
Kowary / region: 4,5 tysiąca porcji narkotyków na własne potrzeby
Fot. KMP
Osiem lat w więzieniu za posiadanie narkotyków może spędzić 28 – letni mieszkaniec Kowar, którego wczoraj zatrzymała jeleniogórska policja. W jego mieszkaniu znaleziono mnóstwo marihuany ukrytej w plecaku. Lokator twierdził, że narkotyki posiada na własne potrzeby.

Kowarzanin wpadł w ręce funkcjonariuszy z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze, po tym jak policjanci otrzymali informację, że mężczyzna może mieć związek z przestępczością narkotykową. Informacja ta potwierdziła się.

- Policjanci w mieszkaniu zatrzymanego znaleźli blisko 4500 porcji marihuany oraz dwie wagi elektroniczne służące do porcjowania narkotyków. Marihuana ukryta była w plecaku. Mężczyzna stwierdził, że zabezpieczone środki odurzające posiada na własne potrzeby, jednak policjanci nie dali wiary tym tłumaczeniom – mówi podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Obecnie policjanci ustalają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków, kanały dystrybucji oraz odbiorców indywidualnych. Nie wykluczone są kolejne zatrzymania w tej sprawie.
28-latek trafił do policyjnego aresztu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków grozi mu do ośmiu lat pozbawienia wolności. W przypadku udowodnienia mu rozprowadzania narkotyków, może otrzymać wyrok do 10 lat więzienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (35)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group