Poniedziałek, 11 grudnia
Imieniny: Damazego, Waldemara
Czytających: 5370
Zalogowanych: 5
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: 27–latek napadł na hotel

Sobota, 20 października 2012, 7:51
Aktualizacja: 7:51
Autor: Angela
Policjanci zatrzymali mężczyznę, który z pończochą na twarzy wszedł do jednego z hoteli, nożem zastraszył recepcjonistkę i zażądał pieniędzy. Kobieta w obawie o własne życie i zdrowie wydała mu gotówkę. Mężczyzna zabrał pieniądze i uciekł. Nie cieszył się długo wolnością i łupem, bo już kilkanaście minut po napadzie wpadł w ręce policjantów. Teraz grozi mu do 15 lat więzienia.

Do napadu doszło wczorajszej nocy (z 18 na 19 października 2012 roku). Zamaskowany mężczyzna z pończochą na twarzy oraz kapturem na głowie wszedł do jednego z hoteli w Karpaczu, nożem zastraszył recepcjonistkę i zażądał pieniędzy. Kobieta w obawie o własne życie i zdrowie wydała mu gotówkę, którą napastnik zabrał i uciekł.

- Pokrzywdzona o napadzie natychmiast powiadomiła policję – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy KMP w Jeleniej Górze. - Podała rysopis napastnika. Policjanci ruszyli na jego poszukiwanie. Kilka minut później zauważyli idącego mężczyznę, którego rysopis odpowiadał poszukiwanemu. Okazał się nim 27-letni mieszkaniec Karpacza. Mężczyzna posiadał również pończochę i pieniądze – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia i dalszych czynności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (40)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeździsz pociągami?

Oddanych
głosów
436
Nigdy
19%
Rzadko
41%
Czasami
27%
Często
14%
 
Głos ulicy
Na co wydałbym 1 mln zł, jeśli wygrałbym w Lotto
 
Miej świadomość
Luka VAT
 
Rozmowy Jelonki
Przepiękne freski w Małej Kamienicy
 
Aktualności
Frajda dla narciarzy
 
Aktualności
Magia miniaturowego świata
 
Aktualności
Maraton z policjantami
 
Kultura
Spotkanie w Muzeum w Szklarskiej Porębie
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group