Wtorek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 4646
Zalogowanych: 6
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: 20 tysięcy złotych za „głowę” wandala

Wtorek, 9 lutego 2010, 13:45
Aktualizacja: 13:46
Autor: TEJO
Właściciele wyciągów w Karpaczu złożyli się na nagrodę. Przekażą ją za wskazanie przestępcy, który zniszczył dwa urządzenia orczykowe. Sprawcy grozi kara do pięciu lat więzienia.

Rzecz tyczy zdarzeń z 4 lutego tego roku. Około godziny 22.30 nieznany sprawca przeciął główną linę orczykowego wyciągu narciarskiego przy ul. Szkolnej w Karpaczu. Poniesione straty właściciel oszacował na 10 tysięcy złotych. Tego samego dnia kilka godzin wcześniej sprawca uszkodził ten sam orczyk powodując straty w wysokości 50 zł – poinformowała podinsp. Edyta Bagrowska, rzeczniczka policji.

Właściciele wyciągów w obawie, aby podobna sytuacja więcej się nie powtórzyła oraz aby sprawca, który to zrobił – poniósł konsekwencje swojego czynu – wyznaczyli 20 tysięcy złotych nagrody. Dostanie ją osoba, która wskaże sprawcę zniszczeń bądź przekaże informacje policji, które przyczynią się do jego zatrzymania.

W tej sprawie prosimy o kontakt bezpośrednio z Komisariatem Policji w Karpaczu pod numerem 075/76-19-402 bądź na numer alarmowy policji 997.
W tej sprawie prowadzone są dwa postępowania, jedno o wykroczenie, a drugie o uszkodzenie mienia, za co sprawcy grozić może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group