Wtorek, 28 czerwca
Imieniny: Ireneusza, Leona
Czytających: 7265
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region Jeleniogórski: 1100 porcji „dragów” w majtkach i plecaku

Piątek, 25 lipca 2008, 17:03
Aktualizacja: 18:33
Autor: TEJO
Region Jeleniogórski: 1100 porcji „dragów” w majtkach i plecaku
Fot. Policja
Kolejne celne uderzenie policji w dystrybutorów narkotyków, którzy podczas wakacji są wyjątkowo aktywni. Jednego z przestępców mundurowi dogonili w trakcie pościgu. Osaczeni ukrywali amfetaminę i marihuanę w… bieliźnie oraz plecaku.

Służba policjantów z Legnicy okazała się wyjątkowo skuteczna na terenie Zgorzelca. Na jednej z ulic zauważyli trzech podejrzanie zachowujących się osobników. Na widok patrolu mężczyźni szybko próbowali się oddalić.

Funkcjonariusze zatrzymali ich przy jednej z bram wejściowych do budynku. Jeden z niedoszłych uciekinierów niosący plecak próbował jeszcze wbiec do piwnicy i pozbyć się bagażu. Po krótkim pościgu również został zatrzymany.

Podczas sprawdzenia okazało się, że podejrzani mają przy sobie dużą ilość narkotyków. Najwięcej znaleźli w plecaku mężczyzny, który próbował uciekać. U dwóch pozostałych policjanci też znaleźli środki odurzające. Mieli je schowane w bieliźnie. Łącznie policjanci zabezpieczyli około 1100 porcji marihuany i amfetaminy.

Zatrzymani to zgorzelczanie w wieku 21– 23 lat. Trafili do policyjnego aresztu. Teraz za posiadanie narkotyków odpowiedzą przed sądem. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat, a w przypadku znacznej ilości środków odurzających nawet do 8 lat więzienia.

Policjanci szczegółowo wyjaśniają okoliczności sprawy. Podejrzewają również, że zatrzymani mogli handlować narkotykami.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (18) Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group