Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Zwycięstwo SP 2

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Dzisiaj (22.11) zakończyły się zmagania miejskiej strefy w koszykówce dziewcząt (klasy VII i VII szkół podstawowych oraz III gimnazjum). W finałowym turnieju, organizowanym przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa Nr 2.

Do turnieju finałowego awansowały: SP 2, SP 10, SP 11 i SP 8. Ostatnia z wymienionych zrezygnowała z gry w walce o medale, zatem do rozegrania były tylko dwa mecze (wynik spotkania SP 10 z SP 11 zaliczony z fazy eliminacyjnej). Na początek, na parkiecie hali przy ul. Sudeckiej zmierzyły się Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Podstawowa Nr 10. Od początku mecz toczył się pod dyktando ekipy z centrum miasta. "Dwójka" zwyciężyła 68:19 i tym samym w walce o mistrzostwo Jeleniej Góry drużynie prowadzonej przez Ralfa Koczwarę mogła zagrozić jedynie "Jedenastka". W bezpośrednim starciu zdecydowanie zwyciężyła placówka im. Bolesława Chrobrego 67:33.

Wyniki turnieju finałowego:
SP 2 - SP 10 -- 68:19 SP 2 - SP 11 -- 67:33 (21:4, 15:9, 14:9, 17:11)

Skład zwycięskiego zespołu SP 2: Katarzyna Zimmer, Alicja Kuty, Paula Krzykowska, Paulina Grabowska, Anna Wałęska, Maja Kurylewicz, Nadia Biniek, Małgorzata Ranecka, Katarzyna Morańda, Julia Raban, Amelia Białas.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko … Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.…
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka