Niedziela, 28 czerwca
23°C Jelenia Góra
reklamy
reklamy

Zwycięstwo SP 2

Audio

Czytaj na głos

Autor: Przemek Kaczałko 1 min czytania

Dzisiaj (22.11) zakończyły się zmagania miejskiej strefy w koszykówce dziewcząt (klasy VII i VII szkół podstawowych oraz III gimnazjum). W finałowym turnieju, organizowanym przez Międzyszkolny Ośrodek Sportu najlepsza okazała się Szkoła Podstawowa Nr 2.

Do turnieju finałowego awansowały: SP 2, SP 10, SP 11 i SP 8. Ostatnia z wymienionych zrezygnowała z gry w walce o medale, zatem do rozegrania były tylko dwa mecze (wynik spotkania SP 10 z SP 11 zaliczony z fazy eliminacyjnej). Na początek, na parkiecie hali przy ul. Sudeckiej zmierzyły się Szkoła Podstawowa Nr 2 i Szkoła Podstawowa Nr 10. Od początku mecz toczył się pod dyktando ekipy z centrum miasta. "Dwójka" zwyciężyła 68:19 i tym samym w walce o mistrzostwo Jeleniej Góry drużynie prowadzonej przez Ralfa Koczwarę mogła zagrozić jedynie "Jedenastka". W bezpośrednim starciu zdecydowanie zwyciężyła placówka im. Bolesława Chrobrego 67:33.

Wyniki turnieju finałowego:
SP 2 - SP 10 -- 68:19 SP 2 - SP 11 -- 67:33 (21:4, 15:9, 14:9, 17:11)

Skład zwycięskiego zespołu SP 2: Katarzyna Zimmer, Alicja Kuty, Paula Krzykowska, Paulina Grabowska, Anna Wałęska, Maja Kurylewicz, Nadia Biniek, Małgorzata Ranecka, Katarzyna Morańda, Julia Raban, Amelia Białas.

reklamy

Ogłoszenia

Zobacz więcej ogłoszeń Więcej
Księgowa / Księgowy Spółka ENERGOBEST z siedzibą w Jeleniej Górze zatrudni na stanowisko: Księgowa / Księgowy z doświadczeniem oraz znajomością programu Comarch Optima.… Praca na dachu Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni dekarza z doświadczeniem. Praca na stałe, gwarancja zatrudnienia przez cały rok. Umowa o pracę. Tylko …
reklamy

Skomentuj

Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.

Nie ma jeszcze komentarzy.

reklamy
TikTokowa Jelonka