Sobota, 6 marca
Imieniny: Agnieszki, Róży, Wiktora
Czytających: 7515
Zalogowanych: 7
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zwycięstwa pływaków z ZSO nr 1

Czwartek, 8 marca 2012, 16:48
Aktualizacja: 16:49
Autor: MDvR
Jelenia Góra: Zwycięstwa pływaków z ZSO nr 1
Fot. archiwum
68 osób stanęło na starcie pływackich zawodów dziewcząt i chłopców w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zarówno wśród pań, jak i panów prym wiedli reprezentanci ZSO nr 1.

Wyniki:

Dziewczęta

50m styl dowolny
I. Zarzeczna Sylwia II LO 32,8
II. Serwinowska Marika ZSO nr 1 36,6
III. Sobczak Anna ZSO nr 1 38,0
IV Płoszańska Alicja ZST Mech 43,3
V Onoszko Katarzyna ZSOiT 52,0
VI Piątek Marta ZSOiT 53,7

50m styl klasyczny
I. Tonkowicz Katarzyna ZSO nr 1 40,6
II. Drozd Joanna ZSOiT 40,8
III Urbańska Katarzyna ZSO nr 1 45,4
IV Chilewska Magda II LO 46,1
V Płoszańska Alicja ZST Mech 51,3
VI Trzebińska Ada ZSOiT 54,3
VII Janas Dominika ZSE-T 1,04,4

50m styl grzbietowy
I Rokicka Magda II LO 38,1
II Wałęska Ada ZSOiT 50,0
III Winnicka Patrycja ZSLiZ nr 2 50,9
IV Musiał Dominika ZST Mech 1,01,6

Sztafeta 4x50m dziewczęta
I. II LO 2,24,8
II. ZSO1 2,28,5
III. ZSOiT 3,08,2

Chłopcy

50m styl dowolny
I. Kabelis -Szostakowski Błażej ZSOnr 1 30,8
II. Krempa Ireneusz ZSElekt. 31,2
III. Mieszała Jakub ZSO nr 1 31,3
IV. Wałęski Nikodem ZSO nr 1 31,4
V. Bogusz Artur ZSLiZ nr 2 32,0
VI. Chrzanowski Marcin II LO 32,3
VII. Urbaniak Wojciech ZST Mech 34,8
VIII. Sługocki Michał ZSOiT 36,1
IX. Płużyński Jakub ZST Mech 37,7
X. Jarosz Piotr ZSElekt 37,9
XI. Michaluk kamil ZSElekt 39,3
XII. Łapaj Igor ZSOiT 40,2
XIII. Biarda Dominik ZSO nr 1 32,0 ( PK )

50m styl klasyczny
I. Kościewski Arek ZSO nr 1 37,6
II. Magierecki Kacper II LO 39,2
III. Wielkopolski Maciej ZSO nr 1 39,3
IV. Bogusz Artur ZSLiZ nr 2 41,1
V. Kuncewicz Dawid ZSOiT 42,4
VI. Łęcki Kamil II LO 43,7
VII. Kucharski Jakub ZSElekt 45,0
VIII. Pietruszkiewicz Bartosz ZSElekt 45,5
IX. Krystecki Łukasz ZSElekt 47,5
X. Krawczyk Mateusz ZST Mech 1.04,6
XI. Wójcik Krystian ZSElekt 53,4 ( PK )

50m styl grzbietowy
I . Wasilewski Maciej ZSO nr 1 35,2
II . Korzeniowski Damian II LO 38,6
III. Święcki Oskar ZST Mech 38,7
IV. Łęcki Marcin II LO 39,4
V. Bobyk Maciej ZSElekt 42,8
VI. Oszkiel Mateusz ZSOiT 47,2
VII. Plata Krzysztof ZSElekt 48,6
VIII. Biesaga Bartosz ZSElekt 57,4

Sztafeta 4x50m chłopcy
I ZSO nr 1 2,07,8
II II LO 2,17,7
III ZSElekt 2,21,2
IV ZST Mech 2,28,4
V ZSOiT 2,43,7
VI ZSO1 2,07,2 ( PK)

Klasyfikacja końcowa

Dziewczęta
I miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących 1 29 pkt
II miejsce II Liceum Ogólnokształcące 25 pkt
III miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych 24 pkt
IV miejsce Zespół Szkół Technicznych Mechanik 11 pkt
V miejsce Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych 5 pkt
VI miejsce Zespół Szkół Ekonomiczno -Turystycznych 1 pkt

Chłopcy
I miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 77 pkt
II miejsce Zespół Szkół Elektronicznych 60 pkt
III miejsce II Liceum Ogólnokształcące 56 pkt
IV miejsce Zespół Szkół Technicznych Mechanik 32 pkt
V miejsce Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych 24 pkt
VI miejsce Zespół Szkół Licealnych i Zawodowych 2 17 pkt

Dyrektor Międzyszkolnego Ośrodka Sportu dziękuje Międzyszkolnemu Uczniowskiemu Klubowi Pływackiemu ,,JUST SWIM” za ufundowanie upominków dla uczestników zawodów. Organizator: Międzyszkolny Ośrodek Sportu w Jeleniej Górze

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group