Niedziela, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 8372
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION: Zrób z psiej kupy dzieło sztuki

Piątek, 12 czerwca 2009, 14:24
Aktualizacja: Środa, 17 czerwca 2009, 7:54
Autor: TEJO
REGION: Zrób z psiej kupy dzieło sztuki
Fot. ....
O nietypowych działaniach zaplanowanych na nadchodzącą środę przed kowarskim magistratem poinformował Miejski Ośrodek Kultury w Kowarach. Happening ma polegać na kolorowaniu psich odchodów sprejem.

– Akcja będzie polegać na przetwarzaniu psich kup (których w naszym mieście nie brakuje) w dzieła sztuki za pomocą kolorowych farb w spray'u. Grupy uczniów z trzech szkół w Kowarach pod opieką nauczycieli i pod przewodnictwem "PanaKupy" (wolontariusza w białym uniformie) wyruszą na poszukiwanie "materiału do produkcji dzieł sztuki - kupek psich" – pisze do nas MOK.

– Uczestnik akcji, który znajdzie, czego szuka, zatrzymuje się, unosi rękę i czeka na PanaKupę. Ten, jako mistrz ceremonii, ozdabia brązowego klocka na kolorowo – czytamy.

Celem akcji jest oznaczenie kupek w centrum miasta w miejscach służących za toaletę kowarskim czworonogom. Z kolei dzieci z przedszkola „ozdobią” deptak przed ratuszem wykonanymi wcześniej z masy solnej, barwionymi kawą Inką atrapami psich odchodów. Powstaną ścieżki edukacyjne usłane brązowymi przeszkodami do pokonania. Całości będą towarzyszyły skandowane hasła, plakaty i rozdawane będą ulotki.

A może by tak w Jeleniej Górze?

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (37)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group