Poniedziałek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 7169
Zalogowanych: 8
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Zrób wywiad i wygraj nagrodę

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 8 września 2014, 7:47
Aktualizacja: 7:49
Autor: Org
Fot. Organizatorzy
Przystań Twórcza – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze oraz ZSO nr 2 w Cieplicach zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na wywiad filmowy. Konkurs jest adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Zgłoszenia przyjmowane są do 15 września br. Uczestnicy wezmą udział w bezpłatnych warsztatach dziennikarsko – operatorskich w Przystani Twórczej. Dla zwycięzców przewidziano nagrody.

Uczestnicy konkursu będą mieli za zadanie przeprowadzić wywiad z mieszkańcami Cieplic, którzy przybyli do miasta po II wojnie światowej. Tematem powinny być wspomnienia ciepliczan o początkach życia w tym miejscu.

Celem konkursu jest doskonalenie umiejętności prowadzenia rozmowy oraz zasad przygotowania i przeprowadzania wywiadu, a także zaangażowanie młodzieży w odkrywanie przeszłości Cieplic. Organizatorom zależy na upowszechnieniu wiedzy o życiu pierwszych mieszkańców, przypomnieniu ich losów, odtworzeniu historii, sylwetek.

Szczegółowe informacje na stronie www.przystantworcza.pl oraz w sekretariacie ZSO nr 2 w Cieplicach.
Konkurs organizowany jest przez ZSO nr 2 w Cieplicach i Przystań Twórczą – Cieplickie Centrum Kultury w Jeleniej Górze w ramach zadania „Nie tchórz – przystań i twórz” realizowanego w ramach Programu Dom Kultury + Inicjatywy lokalne 2014 , dofinansowanego ze środków pozostających w dyspozycji Dyrektora Narodowego Centrum Kultury.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group