Piątek, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 8792
Zalogowanych: 20
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zostawił konia na pastwę losu

Poniedziałek, 5 października 2009, 8:58
Aktualizacja: 8:59
Autor: Angela
JELENIA GÓRA: Zostawił konia na pastwę losu
Fot. ......
Byłoby jak w opowieśći o właścicielu, który chciał odzwyczaić konia od jedzenia. Udawało mu się przez cztery dni, ale piątego dnia koń wziął i zdechł. Poniższa historia jednak wydarzyła się naprawdę.

Nie wiadomo, ile jeszcze bez jedzenia i picia byłby uwiązany koń, gdyby nie jeden z okolicznych mieszkańców, który powiadomił straż miejską, że zwierzę od czterech dni stoi w tym samym miejscu i nie jest dokarmiane. Strażnicy potwierdzili zgłoszenie, pouczyli właściciela i sprawę zgłosili do weterynarza.

Koń był uwiązany nieopodal budynku Domu Pomocy Społecznej na ulicy Leśnej w Cieplicach. Mieszkańcy twierdzili, że koń ten stoi już od czterech dni i nikt do niego nie przychodzi i go nie dokarmia. Wskazali oni również właściciela zwierzęcia.

Patrol straży miejskiej zastał go w domu. Po przeprowadzonej rozmowie nakazał zabranie konia i karmienie go. Jednocześnie poinformował, że sprawa zostanie zgłoszona do jednostki kontrolnej, która przeprowadzi kontrolę weterynaryjną – mówi mł. inspektor Grzegorz Rybarczyk, rzecznik prasowy straży miejskiej.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (20)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group