Wtorek, 18 czerwca
Imieniny: Elżbiety, Marka
Czytających: 11122
Zalogowanych: 29
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

JELENIA GÓRA: Zostań wolontariuszem WOŚP. W sztabie „Al–ternatywy”

Czwartek, 24 listopada 2011, 10:04
Aktualizacja: Piątek, 25 listopada 2011, 7:59
Autor: Petr
XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za niespełna półtora miesiąca. Ci wszyscy, którzy chcieliby zostać wolontariuszami akcji i aktywnie uczestniczyć w zbiórce pieniędzy w Jeleniej Górze powinni czym prędzej zgłosić się w sztabie WOŚP, w barze „City” przy ulicy Teatralnej 1.

Tym razem sztab WOŚP w naszym mieście zorganizowała „Al-ternatywa”, tj. Stowarzyszenie Jeleniogórskiej Młodzieży. Dlaczego już teraz należy zgłaszać się w jego siedzibie – w barze „City” przy ulicy Teatralnej 1 jeżeli chce się zostać wolontariuszem akcji?

– Ponieważ z punktu widzenia organizatorów czasu pozostało bardzo niewiele. Do 15 grudnia br. musimy mieć kompletną listę chętnych, którzy 8 stycznia 2012 r., w dniu kolejnego finału WOŚP nie zawiodą i będą aktywnie uczestniczyć w zbiórce pieniędzy - mówi nam Paweł Bigus z jeleniogórskiej „Al-ternatywy”.

I dodaje: – Po wspomnianym terminie składanie deklaracji nie będzie możliwe. Z zamkniętą listą od razu jedziemy do Warszawy by wydrukować identyfikatory i je opieczętować. Innymi słowy pamiętajcie, że 15 grudnia to absolutny „deadline”.

Podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze będą zbierali datki na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków jak również pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Zapisy w barze „City”: poniedziałek – piątek w godz. 17.00-19.00; sobota w godz. 13.00-15.00 lub drogą mailową: wosp@kotlina365.pl.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy jeżdżę na rowerze?

Oddanych
głosów
957
Tak, regularnie
24%
Tak, od czasu do czasu
37%
Nie, ale uprawiam rekreacyjnie inny sport
15%
Nie, z jakimkolwiek sportem mi „nie po drodze”
24%
 
Głos ulicy
Ja lubię sushi, a ja wolę burgery domowe
 
Miej świadomość
Rzucają wyzwanie Orlenowi!
 
Rozmowy Jelonki
Dostali 8 mln zł na szkołę
 
Kultura
Groby wojowniczek
 
Kultura
Zakończenie sezonu w Filharmonii w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Duet ratowniczy blisko podium
 
Kultura
30 lat Leniwca
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group