Czwartek, 30 czerwca
Imieniny: Emilii, Lucyny
Czytających: 5473
Zalogowanych: 4
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra, Sobieszów, Karpacz, Szklarska Poręba: Zorganizują kurs samoobrony dla kobiet

Czwartek, 16 lutego 2012, 1:37
Aktualizacja: 1:38
Autor: MDvR
Jelenia Góra, Sobieszów, Karpacz, Szklarska Poręba: Zorganizują kurs samoobrony dla kobiet
Fot. plakat
Już od 7 marca rozpocznie się I edycja kursu "Bądź bezpieczna” z zakresu samoobrony dla kobiet w Sobieszowie. Kurs będzie odbywał się również w Jeleniej Górze, Karpaczu i Szklarskiej Porębie. W trakcie kursu poruszone zostaną zagadnienia dotyczące psychologii samoobrony, historycznych i społecznych jej uwarunkowań, taktyki oraz strategii działania w sytuacjach zagrożenia, prawnych aspektów zastosowania samoobrony.

Jednak najważniejszą częścią kursu jest praktyczne przyswajanie technik samoobrony. W skład kursu wchodzi nauka zastosowania uderzeń, kopnięć, uwolnienia z uchwytów, zastosowanie przedmiotów, sztuka upadania, walka na ziemi, obrona psychologiczna. Podczas treningów korzystamy ze sprawdzonych technik stosowanych w karate, judo i krav maga.

Każdy kurs trwa łącznie sześć tygodni. Jednostka treningowa wynosi 2 godziny, a spotkania odbywają się raz w tygodniu. Cykl 12 godzinnych treningów kończy się egzaminem z części teoretycznej i praktycznej oraz uzyskaniem zaświadczenia z dyplomem ukończenia I edycji kursu "Bądź bezpieczna"

W czym pomoże Ci ten KURS? Walcz o swoje prawo do nietykalności i bezpieczeństwa. Naucz się bronić w każdej sytuacji. Odzyskaj swoją kondycje. Zadbaj o siłę i figurę. Poczuj się pewniej na ulicy. Korzystaj z ćwiczeń odstresowujących. Znajdź czas dla siebie i poświęć go swojemu bezpieczeństwu oraz sprawności fizycznej

Organizatorem Kursu jest Karkonoski Klub Karate Shinkyokushinkai . Kadrę instruktorską stanowią mistrz świata i wielokrotny mistrz Polski Piotr Cieśliński, a także wrocławscy instruktorzy ju jitsu i krav maga, pełniący wcześniej służbę w jednostkach mundurowych. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej organizatora.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (4) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group