Poniedziałek, 30 stycznia
Imieniny: Macieja, Martyny
Czytających: 9660
Zalogowanych: 10
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zofia Czernow rozpoczęła kampanię

Poniedziałek, 8 lipca 2019, 12:52
Aktualizacja: Wtorek, 9 lipca 2019, 10:35
Autor: Przemek Kaczałko
Jelenia Góra: Zofia Czernow rozpoczęła kampanię
Fot. Przemek Kaczałko
Choć termin wyborów parlamentarnych nie został jeszcze ogłoszony, to posłanka Platformy Obywatelskiej rozpoczęła wczoraj (7.07) kampanię w Jeleniej Górze. Wraz z grupą swoich zwolenników pojawiła się na Placu Ratuszowym, aby zaapelować do wyborców za pośrednictwem mediów.
Ruszamy z kampanią do Sejmu i Senatu RP. Platforma Obywatelska i koalicja są w pełni przygotowane - od kilku tygodni działa bardzo aktywny sztab krajowy - mówiła na wstępie Zofia Czernow, która oznajmiła, że szefem regionalnego sztabu został Michał Jaros (nieobecny na konferencji). - Będzie to największa kampania wyborcza od 1989 roku - uważa posłanka PO, która zapewnia, że chce rozmawiać z Polakami o partyjnym programie.

Co znajdzie się w programie PO?

Program jest gotowy - pracujemy jeszcze nad uszczegółowieniem. Niewątpliwie będą sprawy ekologii (smog), zdrowia i szereg innych spraw, związanych np. z oświatą, o czym chętnie porozmawiam w przyszłym tygodniu - powiedziała Zofia Czernow, nie podając konkretnych propozycji. - Trzeba wprowadzić normalną sytuację, zmienić system lektur - dodała posłanka PO, która jednocześnie zapewnia, że programy społeczne wprowadzone przez PiS będą kontynuowane, ale nie zdradziła, czy na obecnych zasadach. - Czy będą kwestie bardzo wysokich dochodów - tym się nie zajmujemy w tej chwili. Na pewno programy społeczne będą dochowane - kontynuowała ogólnie Z. Czernow.

Obecny na konferencji prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak zapewniał, że obecny rząd działa na szkodę samorządów.

Gorąco namawiam, żebyśmy się zmobilizowali tak, jak jesienią w wyborach samorządowych - mówił Jerzy Łużniak.

Posłanka PO zachęca do współpracy w kampanii wyborczej.

Proszę zgłaszać chęć pracy w naszym zespole do przeprowadzenia kampanii wyborczej - zależy nam na wszystkich. Każdy, dla kogo ważna jest demokratyczna Polska, przyszłość naszego kraju - niech się zgłasza do mojego biura poselskiego - kontynuowała Z. Czernow.

Jednocześnie przedstawiciel lokalnego Komitetu Obrony Demokracji Tadeusz Waliczek poinformował, że jego organizacja popiera Zofię Czernow i będzie ją wspierać w kampanii.

Twoja reakcja na artykuł?

8
13%
Cieszy
0
0%
Hahaha
3
5%
Nudzi
1
2%
Smuci
7
11%
Złości
44
70%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (61)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group