Polub Jelonkę:
Czytaj także: Wałbrzych Świdnica
Poniedziałek, 9 marca
Imieniny: Franciszki, Katarzyny
Czytających: 11170
Zalogowanych: 63
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Zniszczył drzwi i groził pozbawieniem życia

Piątek, 2 stycznia 2015, 9:54
Aktualizacja: 9:59
Autor: 112
Jelenia Góra: Zniszczył drzwi i groził pozbawieniem życia
Fot. Archiwum
Policjanci zatrzymali 51–letniego mężczyznę, który zniszczył drzwi w jednym z mieszkań na terenie osiedla Zabobrze w Jeleniej Górze oraz groził konkubinie i jej sąsiadom pozbawieniem życia. Pokrzywdzona oszacowała poniesione straty na ok 1500 zł.

Do zdarzenia doszło 31. grudnia po godzinie 8.00. 51-latek usiłował wejść do mieszkania swojej konkubiny, a gdy ta odmówiła otwarcia drzwi wejściowych, groził jej pozbawieniem życia i uderzał w drzwi siekierą. Kobieta telefonicznie wezwała na pomoc byłego męża, który po przybyciu na miejsce próbował uspokoić atakującego drzwi mężczyznę.

- Sprawca nie zareagował na jego prośby, nie reagował również na interwencje sąsiadów. Wezwano policję. Funkcjonariusze uspokoili 51-latka i osadzili go w areszcie. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ok. promila alkoholu. 1 stycznia 2015 r. sąd orzekł wobec mężczyzny dwa miesiące tymczasowego aresztu - informuje podinsp. Małgorzata Gorzelak z KMP w Jeleniej Górze.

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Utrata "prawka" za prędkość także poza terenem zabudowanym?

Oddanych
głosów
441
Bardzo dobry pomysł
64%
Jestem przeciwny/a
29%
Nie mam zdania
7%
 
Głos ulicy
Do dziś lubię marchewkę – przypomina mi dzieciństwo
 
Warto wiedzieć
Czy można to jeszcze zatrzymać? Cyfrowa matnia nas pożera.
 
Rozmowy Jelonki
Mocna rozmowa o młodych ludziach w Jeleniej Górze
 
Aktualności
Planszówki w Mysłakowicach
 
112
Kolizja radiowozu z Mercedesem
 
Aktualności
Życzenia dla kobiet od Senatora RP
 
Sudeckie hotele i schroniska PTTK
Na wiosnę z Jeleniej do Jagodnej
Copyright © 2002-2026 Highlander's Group