Czwartek, 30 marca
Imieniny: Amelii, Leonarda
Czytających: 4372
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Znamy datę otwarcia salonu Agata w Jeleniej Górze

Środa, 3 marca 2021, 13:28
Autor: TS
Jelenia Góra: Znamy datę otwarcia salonu Agata w Jeleniej Górze
Fot. Użyczone/TS
Agata S.A., jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich firm oferujących meble i akcesoria wyposażenia wnętrz przygotowuje się do otwarcia kolejnego, 31. sklepu sieci w Polsce. Otwarcie nowego salonu Agata przy Al. Jana Pawła II w Jeleniej Górze nastąpi już 11 marca. Na klientów będą czekać wyjątkowe promocje, w tym specjalna gazetka z szeroką ofertą mebli i dodatków do aranżacji wnętrz.

Budowa obiektu o całkowitej powierzchni blisko 11 tys. m2 rozpoczęła się w styczniu 2020 roku. Przed kompleksowo wyposażonym salonem, znajdzie się blisko 240 miejsc postojowych dla klientów.

| Salon Agata w Jeleniej Górze to pierwsza inwestycja marki w 2021 roku, a już czwarta w województwie dolnośląskim. Widzimy, że mieszkańcy tego regionu chętnie dokonują zakupów w naszych salonach, dlatego wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom, tworząc kolejne obiekty blisko ich miejsca zamieszkania. Inwestycja w Jeleniej Górze za sprawą licznych udogodnień i naszej bogatej oferty, z pewnością przyciągnie klientów poszukujących komfortowych zakupów do swoich wnętrz. Mamy nadzieję, że mieszkańcy tego regionu zaufają nam już po raz kolejny, a nasze produkty zainspirują ich do zmian w domach – komentuje Przemysław Gurban, dyrektor operacyjny Agata S.A.

W nowym salonie znajdzie się prawie 80 boksów z inspiracyjnymi aranżacjami m.in. pokoju dziennego, jadalni, sypialni, kuchni oraz pokoju dziecięcego. Co więcej, w bogatej ofercie znajdzie się również szeroki wybór akcesoriów, dekoracji, lamp, dywanów i tekstyliów.

W związku z otwarciem nowego salonu, na mieszkańców Jeleniej Góry i okolic czeka specjalnie przygotowana gazetka promocyjna, która będzie obowiązywała od 11 do 20 marca. Klienci będą mogli również skorzystać z promocji na wszystkie produkty: 40 rat 0% bez dodatkowych kosztów albo 150 zł na następne zakupy za każde wydane 1000 zł.

Salon w Jeleniej Górze wyposażony jest w liczne udogodnienia usprawniające poruszanie się po obiekcie oraz dostosowane do potrzeb różnych osób. Wśród nich wyróżnić można system przywoławczy w toaletach dedykowany osobom niepełnosprawnym, ruchome schody oraz windę panoramiczną, a także pomieszczenie dla matek z dziećmi.

W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie pracowników, klientów i ich rodzin, we wszystkich salonach Agata obowiązują szczególne zasady bezpieczeństwa podczas zakupów związane z pandemią koronawirusa.

Twoja reakcja na artykuł?

53
71%
Cieszy
7
9%
Hahaha
1
1%
Nudzi
1
1%
Smuci
8
11%
Złości
5
7%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Sonda

Czy pensje prezydentów miast, burmistrzów i wójtów są adekwatne do wykonywanej przez nich pracy?

Oddanych
głosów
123
Tak, to odpowiedzialna praca
16%
Dostają trochę za dużo
19%
Dostają o wiele za dużo
33%
To oburzające ile zarabiają
33%
Copyright © 2002-2023 Highlander's Group