Poniedziałek, 22 kwietnia
Imieniny: Kai, Łukasza
Czytających: 14475
Zalogowanych: 31
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szklarska Poręba: Zmiany na Polanie Jakuszyckiej

Piątek, 13 marca 2020, 12:29
Aktualizacja: Sobota, 14 marca 2020, 10:53
Autor: Przemek Kaczałko
Szklarska Poręba: Zmiany na Polanie Jakuszyckiej
Fot. Przemek Kaczałko (archiwum)
Z powodu zagrożenia epidemiologicznego, na podstawie zaleceń służb sanitarnych i lekarzy, dotyczących konieczności maksymalnego ograniczenia osobistych kontaktów między ludźmi, postanowiliśmy zawiesić działalność ośrodka narciarskiego w Jakuszycach do odwołania – informuje Stowarzyszenie Bieg Piastów.

W szczególności obawiamy się gromadzenia dużej liczby osób na naszym parkingu oraz w najpopularniejszych miejscach na trasach (początek Dolnego Duktu, Rozdroże pod Cichą Równią, Rozdroże pod Działem Izerskim, Orle). Dlatego:
1. Nasze trasy nie będą ratrakowane.
2. Nasze biuro w kontenerze na parkingu będzie zamknięte, a jego pracownicy będą wykonywać swoje obowiązki w domach, prosimy kontaktować się z nimi pod adresem: biuro@bieg-piastow.pl.
3. W trosce o bezpieczeństwo osób, które w najbliższy weekend będą na naszych trasach, w sobotę i niedzielę będą jeszcze pełnione dyżury ratowników medycznych.
4. Rezygnujemy z pobierania opłat parkingowych, wymagającego osobistego kontaktu parkingowych i kierowców. Parkingi będą otwarte. Prosimy o wspieranie nas poprzez przekazywanie Stowarzyszeniu Bieg Piastów 1 procenta podatku w swoim rozliczeniu rocznym bądź poprzez przekazywanie dowolnych kwot jako darowizn. Szczegóły, jak to zrobić, poznacie tutaj: http://bieg-piastow.pl/trasy
5. Przypominamy, że zaplanowany na 28 marca w Jakuszycach Charytatywny Bieg dla Maksa przełożyliśmy na inny termin. Nowy termin ustalimy, gdy organizacja zawodów z udziałem kilkuset osób nie będzie stwarzała zagrożenia epidemiologicznego.

Liczymy na Waszą wyrozumiałość i rozsądek. Tylko wspólnie, odpowiedzialnie i solidarnie możemy zmniejszyć skutki epidemii.
Najprawdopodobniej nasza decyzja oznacza koniec sezonu narciarskiego w Jakuszycach. Bardzo Wam dziękujemy za liczne przyjazdy na biegówki i spotkania. Jesteśmy pełni nadziei, że do rozpoczęcia kolejnego sezonu narciarskiego sytuacja się unormuje i znowu będzie można bezpiecznie spotkać się na biegówkach w naszym ośrodku - dodaje Stowarzyszenie Bieg Piastów.

(źródło: Bieg Piastów)

Twoja reakcja na artykuł?

23
23%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
70
70%
Smuci
2
2%
Złości
5
5%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (12)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Sonda

Czy uważam że Poczta Polska:

Oddanych
głosów
736
wymaga dużej restrukturyzacji
66%
wymaga likwidacji
18%
jest dobrze jak jest
16%
 
Głos ulicy
Zagłosujemy na obecnego burmistrza
 
Miej świadomość
Sąsiedzi w kieszeni Putina?
 
Rozmowy Jelonki
Dzieci wypoczywały w Brennej
 
Karkonosze
Jelenia Góra zielona, Śnieżka biała
 
Polityka
Jelenia Góra: Jerzy Łużniak zostaje w urzędzie
 
Polityka
Jerzy Łużniak nadal prezydentem!
 
Aktualności
Pożar Biedronki na ul. Sudeckiej
Copyright © 2002-2024 Highlander's Group