• Środa, 20 listopada 2019
  • Godz. 0:07
  • Imieniny: Anatola, Edmunda, Feliksa, Sędzimira, Rafała
  • Czytających: 6445
  • Zalogowanych: 13
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Zmagania gimnazjalistów z „królową sportu”

Wiadomości: Jelenia Góra
Czwartek, 17 maja 2012, 1:05
Aktualizacja: 1:15
Autor: MDvR
Fot. archiwum
197 zawodników stanęło na starcie Indywidualnych Mistrzostw Lekkoatletycznych w kategorii szkół gimnazjalnych.

Wyniki

100m dziewcząt

Finał A
Imię i nazwisko rocznik Szkoła czas pkt
1. PATRYCJA CISEK G/1 14,5(el.13,9) 9
2. PAULINA MALINOWSKA ‘97 G/3(I) 14,7(el.14,2) 7
3. PAULINA DWORNICZEK ’97 G/4 15,2(el.14,8) 6
4. DOMINIKA ŁOJKO ’96 G/3(I) 15,3(el.15,2) 5
5. NATALIA GĄSIORKIEWICZ ’98 G/ZSO 15,5(el.15,2) 5
6. PATRYCJA SUCHORZEWSKA’97 G/3(I) (el.15,0) 4
7. MAGDA MANIEWSKA ‘98 G/3 (II) (el.15,4) 4

ELIMINACJE:
8. KLAUDIA GRZYBEK ‘97 G/ZSRZA 15,6 4
9. DOMINIKA WAŻNA G/1 15,8 3
10. AGNIESZKA JADACH ‘98 G/ZSRZA 15,8 3
11. PAULINA GŁOGUŚ ‘98 G/3(II) 16,6 3
12. ELŻBIETA CEBULA ‘97 G/ZSO 22,8 3

100m ppł dziewcząt (76,2-13-8,2-13,2)
1. ANGELIKA KANIA ‘97 G/3 (I) 18,3 9
2. WIOLETTA STRZEMIŃSKA ‘96 G/3(I) 19,2 7

300m ppł dziewcząt
1. WERONIKA TKACZUK ‘97 G/3 (I) 57,1 9

300m dziewcząt
1. BARBARA BARCZYŃSKA ‘97 G/3(I) 46,1 9
2. ULA IZYDORCZYK ‘96 G/ZSO 48,8 7
3. MARTYNA PONIATOWSKA ‘98 G/ZSRZA 51,0 6
4. JULIA WINOGRODZKA ‘97 G/ZSO 52,5 5
5. NICOLA TRZEPIZUR G/1 52,7 5
6. MARTA WÓJCIK ‘96 G/3(I) 55,4 4
7. ALEKSANDRA MIERZWIŃSKA ‘98 G/ZSO 58,0 4
8. DOMINIKA GŁAWDECKA ‘98 G/3(I) 58,1 4
9. ALEKSANDRA DĄBROWSKA ‘97 G/3(II) 1.00,1 3
10. DARIA WALENCZYKIEWICZ ’96 G/3(II) 1.01,5 3

600m dziewcząt
1. HONORATA KORNALEWICZ ‘96 G/1 1.54,1 9
2. KINGA KOLANEK ‘98 G/ZSRZA 1.55,8 7
3. PAULINA LIBERSBACH ‘97 G/4 1.59,8 6
4. ROKSANA GOŁĘBIOWSKA ‘97 G/3(I) 2.02,6 5
5. NELA KRAKOWSKA ‘96 G/ZSO 2.03,5 5
6. PAULINA WRÓBLEWSKA ‘96 G/3(I) 2.09,9 4
7. KATARZYNA KMIECIK G/1 2.12,7 4
8. DOMINIKA DUSIEWICZ G/1 2.27,3 4

1000m dziewcząt
1. WIKTORIA BOSEK ‘98 G/3(I) 3.43,1 9
2. KLAUDIA KUSTOSZ ‘97 G/3(I) 3.48,7 7
3. WERONIKA FRONIA ’97 G/ZSO 3.50,7 6
4. NICOLA ŁUSZCZEWSKA G/1 3.57,3 5
5. DARIA GUZOWSKA ‘96 G/4 4.07,1 5
6. JULIA SEREDA ‘98 G/ZSO 4.08,3 4
7. MAGDA WAWRZYNIAK ’98 G/3(I) 4.20,9 4
8. ADRIANA ROMANO ‘97 G/1 4.49,5 4

Skok wzwyż dziewcząt
1. ALEKSANDRA JAWORSKA ‘97 G/3(I) 145cm 9
2. EWELINA TOMAŚKIEWICZ ‘98 G/4 140cm 7
3. NATALIA CETLER ‘98 G/ZSO 115cm 6

Skok w dal dziewcząt
1. MAGDA UZORKO ‘97 G/ZSRZA 4,40m 9
2. ALEKSANDRA MAJDA ‘96 G/3(I) 4,23m 7
3. MARTA STACHOWIAK ‘98 G/3(I) 4,12m 6
4. ALEKSANDRA HŁADZIAK ‘ G/1 4,11m 5
5. SYLWIA JASIŃSKA ‘ G/1 3,85m 5
6. BARBARA WROTNIEWSKA ‘ G/ZSO 3,49m 4
7. KLAUDIA STASIŃSKA ‘ G/1 3,60m 4
8. PATRYCJA ANDRYSIAK ’98 G/3(II) 3,47m 4
9. LAURA KAZIMIERCZAK ’ G/ZSO 3,47m 3
10. MARCELINA ŚCIGAŁA ‘ G/ZSO 3,42m 3
11. JUSTYNA GUZ ‘98 G/3(I) 3,28m 3
12. MAGDA SIKORA ‘98 G/3(II) 3,28m 3
13. ALICJA CHUTKIEWICZ ‘98 G/ZSRZA 2,91m 2

Pchnięcia kulą dziewcząt (3kg)
1. KINGA BRZEZIK ’96 G/1 8,74m 9
2. EWA ZIELIŃSKA ‘97 G/ZSO 8,25m 7
3. WIOLETTA LIS ‘97 G/4 8,15m 6
4. EWELINA RYBAK ‘97 G/4 7,89m 5
5. KAROLINA RZECZYCKA ‘98 G/3(I) 7,82m 5
6. SANDRA STĘPNIEWSKA ‘98 G/ZSRZA 7,45m 4
7. JOWITA LEMINOWSKA ‘98 G/3(I) 7,16m 4
8. ALEKSANDRA GOŚCIŃSKA ‘ G/1 7,03m 4
9. NATALIA KIELA ‘98 G/3(I) 6,84m 3
10. JAGODA KUBACKA ‘98 G/ZSO 6,77m 3
11. ADRIANA DAWIEC ‘96 G/ZSO 6,38m 3
12. PAMELA GŁUSZEWICZ ‘98 G/ZSRZA 5,96m 3
PK ALEKSANDRA DĄBROWSKA’97 G/3 6,13m PK

Rzut dyskiem dziewcząt (0,75kg)
1. MALWINA GĘCA ‘97 G/3(I) 18,55m 9
2. ANNA GUZY ‘96 G/ZSO 15,67m 7
3. EMILIA RYBAK ‘98 G/4 15,07m 6
PK MAGDA MIELNIK ’96 G/3 21,96m PK

Rzut oszczepem dziewcząt (600g)
1. MAGDA MIELNIK ‘96 G/3(I) 24,37m 9
2. AGATA DOGIEL ‘96 G/1 19,88m 7
3. AGATA SĘK ‘97 G/3(I) 19,28m 6
4. WIKTORIA KOREJBA ‘97 G/3(I) 16,04m 5
5. WIKTORIA RYŚ ‘96 G/ZSO 13,27m 5
6. ANNA KUREK ‘97 G/3(II) 12,43m 4
7. KAROLINA KOZIOŁ ‘96 G/ZSO 8,72m 4
8. DARIA SKOCZEK ‘98 G/4 7,98m 4

Sztafeta 4x100m dziewcząt
1. GIMNAZJUM NR 3 (I) 57,1 9
2. GIMNAZJUM NR 1 58,8 7
3. GIMNAZJUM NR 3(II) 1:03,5 6

Sztafeta szwedzka dziewcząt
1. GIMNAZJUM NR 3(I) 2.45,0 9
2. GIMNAZJUM/ZSO 1 2.52,1 7
3. GIMNAZJUM NR 1 3:05,3 6
4. GIMNAZJUM NR 4 3.13,9 5

100m chłopców

Finał A
1. ŁUKASZ DRZYMONT ‘97 G/3(I) 12,3(el.12,4) 9
2. BARTOSZ HARTWIG ‘96 G/4 12,4(el.12,1) 7
3. KACPER DUDEK ‘96 G/4 12,6 (el.12,4) 6
4. KAMIL MASEL ’96 G/4 12,7(el.12,8) 5
5. PATRYK RUBIS ‘96 G/3(I) 12,8(el.12,8) 5
6. MICHAŁ KANABROCKI ‘96 G/3(I) (el.12,3) 4
7. DAWID BOREJKO ’98 G/3(II) 13,4 (el.13,3) 4
8. PAWEŁ ZWIERZYŃSKI ’97 G/3(II) 13,8 (el.13,3) 4
9. GRZEGORZ RAKOWSKI ’96 G/1 (el.12,9) 3
10. TOMASZ RAINDA ‘96 G/ZSRZA (el.13,0) 3
11. MATEUSZ RUDEK G/1 (el.13,4) 3
12. DAWID ZAJĄC ’96 G/ZSRZA (el.13,7) 3

13. SZYMON BOROWIEC ’97 G/ZSRZA 13,9 2
14. AMADEUSZ STANKIEWICZ ‘97 G/ZSO 14,6 2
15. BARTEK KRYJAK ’97 G/ZSO 14,6 2
16. KONRAD ZAPRUCKI ’98 G/ZSO 16,5 2
PK ADRIAN HAWER ’96 G/4 13,0 PK
PK CEZARY LINNER ’96 G/4 13,1 PK
PK ŁUKASZ MICHALSKI ’96 G/4 13,2 PK
PK KACPER ZAWIERUCHA ’97 G/4 14,7 PK

110m ppł chłopców(91,4-13,6-8,9-13,2)
1. BARTOSZ GUL ‘96 G/3(I) 15,5 9
2. TOMASZ MADEJ ’96 G/3(I) 18,1 7
3. MARCEL BIELSKI G/1 19,5 6
4. KAMIL GÓRSKI G/1 20,0 5
5. KONRAD OTTOWICZ ’98 G/3(I) 22,5 5

300m ppł chłopców
1. DANIEL GOŁĘBIEWSKI ’97 G/3(I) 49,8 9
2. WACŁAW KACZOROWSKI ‘97 G/3(I) 51,4 7
3. DANIEL KOZŁOWSKI ‘97 G/3(I) 51,9 6
4. PAWEŁ KALICIŃSKI ‘98 G/3(II) 53,8 5
5. BRAJAN WERYMKOWICZ ‘98 G/3(II) 55,5 5

300m chłopców
1. DANIEL JANTA ’96 G/3(I) 39,4 9
2. NORBERT NARODOWIEC ‘97 G/3(I) 40,7 7
3. ŁUKASZ SZYMAŃSKI ’97 G/1 42,7 6
4. OSKAR KLIMEK ’96 G/ZSRZA 42,9 5
5. KORNEL SZYMAŃSKI ’97 G/ZSO 43,4 5
6. SALA PAWEŁ ’96 G/3(II) 44,3 4
7. SEBASTIAN WYKA ’96 G/4 44,7 4
8. ADRIAN ZACHWIEJ ’96 G/4 45,3 4
9. MICHAŁ LEJCZAK ‘97 G/ZSO 45,4 3
10. MATEUSZ PERKOWSKI ’98 G/ZSRZA 45,5 3
11. KACPER MŁODAWSKI ’96 G/ZSO 45,5 3
12. TOMASZ CHODZICKI ’98 G/3(I) 45,7 3
13. MARCIN DESPUT ’96 G/ZSRZA 46,3 2
14. BARTOSZ KOTOWSKI ’98 G/3(I) 46,4 2
15. MATEUSZ JAKUBOWSKI ’ G/1 47,7 2
16. BARTEK GOLONKA ’98 G/3(II) 48,5 2
17. AREK WASIUK ‘96 G/4 50,4 1

1000m chłopców
1. MACIEJ LUCERSKI ’97 G/1 3.03,1 9
2. BŁAŻEJ PILCH ’97 G/ZSO 3.11,6 7
3. MACIEJ GÓRSKI ’97 G/1 3.12,4 6
4. MARCEL SALA ’98 G/ZSRZA 3.17,8 5
5. PAWEŁ GACKOWSKI ’96 G/ZSO 3,21,7 5
6. DANIEL MATUSIAK ’96 G/3(I) 3.24,5 4
7. MICHAŁ KACZAŁKO ’96 G/4 3.24,6 4
8. ANTONI RZEPCZYŃSKI ’98 G/ZSO 3.40,5 4
9. ADAM SZADEJKO ’96 G/3(I) 3.43,8 3
10. ADAM SZUMOWSKI ’98 G/3(I) 3.44,8 3
11. KAMIL KALICKI ’96 G/3(II) 3.45,5 3

2000m chłopców
1. KRZYSZTOF KRYSTECKI ‘97 G/4 6.50,7 9
2. ARTUR DUBIEŃSKI ’96 G/1 6.58,1 7
3. WALDEMAR BEDNARCZYK ‘97 G/ZSO 6.59,2 6
4. MACIEJ NOWAK G/1 7.06,9 5
5. ADAM MUSIAŁ ‘97 G/3(I) 7.22.4 5
6. BARTOSZ MĘŻYK ‘96 G/1 7,36,4 4
7. PATRYK KOBIAŁKA ‘97 G/3(I) 7.39,2 4
8. ADAM NOWAKOWSKI ‘96 G/ZSO 7.57,3 4
9. RAFAŁ RZEMPAŁA ’98 G/ZSO 9.29,5 3
PK ROBERT RATAJCZAK ‘98 G/ZSO 8.55,1 PK

Skok wzwyż chłopców
1. NORBERT STOMAL ‘97 G/3(I) 180cm 9
2. KAMIL SUWADA ’96 G/ZSO 175cm 7
3. DAMIAN SOKOŁOWSKI ‘96 G/3(I) 155cm 6
4. KRZYSZTOF FARBOTKO ‘96 G/1 145cm 5
5. DANIEL OSTROWSKI ’98 G/ZSO 145cm 5
6. MATEUSZ KRAJDA ‘97 G/3(II) 135cm 4
7. DAMIAN SZCZEPANIAK ‘98 G/3(II) 135cm 4

Skok w dal chłopców
1. PATRYK PASZKIEWICZ ‘96 G/3(I) 5,31m 9
2. KRZYSZTOF KUCZERA ‘96 G/3(I) 5,20m 7
3. ALBERT PRZYBYLSKI ‘97 G/1 5,13m 6
4. JEREMY DOBRZAŃSKI ‘97 G/ZSO 5,11m 5
5. PAWEŁ RYCHTER ‘96 G/ZSRZA 5,05m 5
6. KAMIL DRZYMAŁA ‘96 G/ZSRZA 4,82m 4
7. RAFAŁ SZAFRAŃSKI ‘97 G/ZSO 4,74m 4
8. MATEUSZ WĘSŁAWOWICZ ’98 G/3(I) 4,41m 4
9. NORBERT LIZUN ’96 G/3(II) 4,01m 3
10. MICHAŁ TKACZYŃSKI ’97 G/4 3.93m 3
11. PAWEŁ JĘDRZEJCZYK ‘97 G/4 3,71m 3
PK JAKUB GUWER ’96 G/4 4,44m PK

Pchnięcie kulą chłopców (5kg)
1. PATRYK WIKTOROWICZ ‘97 G/ZSO 12,51m 9
2. PIOTR STARCZYK ‘96 G/1 11,09m 7
3. MATEUSZ RZESZUTEK ’96 G/3(I) 10,62m 6
4. GRZEGORZ LIS ‘96 G/4 10,57m 5
5. PAWEŁ SZYMAŃSKI ‘96 G/4 10,42m 5
6. MARCIN POPOWSKI ‘96 G/3(I) 9,97m 4
7. ARTUR RADECKI ‘96 G/ZSRZA 9,67m 4
8. PATRYK BIENIAS ‘97 G/ZSO 9,54m 4
9. JAKUB LAMBRINOW ‘95 G/ZSO 9,35m 3
10. JAN PASMAN ‘96 G/3(II) 9,33m 3
11. IGOR KARCZEWSKI G/1 9,15m 3
12. DAWID KOWALEWSKI ’96 G/ZSRZA 9,12m 3
13. PATRYK GALAR ‘97 G/3(II) 8,93m 2
14. DANIEL KLAUZ ‘97 G/3(II) 7,46m 2

Rzut dyskiem chłopców -(1kg)
1. MATEUSZ SZOZDA ‘97 G/3(I) 36,94m 9
2. DAMIAN TABAKA ’96 G/3(I) 33,79m 7
3. MIROSZ GIERUK ‘97 G/ZSO 33,42m 6
4. PATRYK ADAMEK ‘96 G/3(I) 30,59m 5
5. PATRYK GRZĄDZIEL ’96 G/ZSO 28,48m 5

Rzut oszczepem chłopców- (600g)
1. TYMOTEUSZ RAWLIK ’96 G/3(I) 32,23m 9
2. MARCIN TUSIŃSKI ’96 G/ZSRZA 30,67m 7
3. MARCIN MIESZAŁA ‘97 G/3(I) 28,52m 6
4. JAKUB WOJCIECHOWICZ ‘ G/1 28,25m 5
5. OSKAR WASILEWSKI ‘96 G/3(I) 26,87m 5
6. MATEUSZ DUCAL ’98 G/3(II) 26,79m 4
7. RAFAŁ MAJ ‘96 G/4 24,37m 4
8. MARCIN KIEŁCZAWSKI ‘96 G/4 15,47m 4
9. DANIEL DRZAZGA ‘97 G/3(I) 13,67m 3

Sztafeta 4x100m chłopców
1. GIMNAZJUM NR 3 (I) 48,7 9
2. GIMNAZJUM NR 4 51,9 7
3. GIMNAZJUM NR 1 51,9 6
4. GIMNAZJUM NR 3(II) 57,7 5

Sztafeta szwedzka chłopców
1. GIMNAZJUM NR 3 (I) 2.19,6 9
2. GIMNAZJUM NR 4 2.24,5 7
3. GIMNAZJUM/ZSO 2.28,9 6
4. GIMNAZJUM/ZSRZA 2.32,6 5

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

Dziewczęta
I miejsce GIMNAZJUM NR 3(I) 180pkt 50pkt
OPIEKUN: EDYTA DZIK
II miejsce GIMNAZJUM/ZSO 1 91pkt 45pkt
OPIEKUN: JUSTYNA RUTKOWSKA
III miejsce GIMNAZJUM NR 4 86pkt 40pkt
OPIEKUN: MAŁGORZATA RYBARCZYK-ROKITA
IV miejsce GIMNAZJUM NR 1 77pkt 37pkt
OPIEKUN: ALICJA PYTEL-RUCZKOWSKA
V miejsce GIMNAZJUM /ZSRZA 42pkt 34pkt
OPIEKUN: SYLWESTER PONIATOWSKI
VI miejsce GIMNAZJUM NR 3(II) 30pkt 31pkt
OPIEKUN: ANNA KRALA

Chłopcy
I miejsce GIMNAZJUM NR 3(I) 208pkt 50pkt
OPIEKUN: MAREK PRZEORSKI
II miejsce GIMNAZJUM/ZSO 1 100pkt 45pkt
OPIEKUN: MONIKA JUDKA
III miejsce GIMNAZJUM NR 1 88pkt 40pkt
OPIEKUN: MACIEJ SUCHANECKI
IV miejsce GIMNAZJUM NR 4 78pkt 37pkt
OPIEKUN: ROBERT TROJAN
V miejsce GIMNAZJUM NR 3(II) 54pkt 34pkt
OPIEKUN: ANDRZEJ SZYMAŃSKI
V miejsce GIMNAZJUM /ZSRZA 51pkt 31pkt
OPIEKUN: SYLWESTER PONIATOWSKI

(MOS)

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group