• Piątek, 6 grudnia 2019
  • Godz. 4:40
  • Imieniny: Emiliana, Mikołaja, Jaremy
  • Czytających: 2350
  • Zalogowanych: 2
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

„Złoty Teatr” – konkurs o kartę widza

Wiadomości: Jelenia Góra
Poniedziałek, 16 marca 2015, 8:23
Aktualizacja: 8:25
Autor: Org
Fot. Organizator
Specjalnie z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru, który świętujemy 27 marca, Teatr im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze przygotował dla widzów specjalną nagrodę. Karta Złoty Teatr upoważniać będzie szczęśliwego zwycięzcę (wraz z osobą towarzyszącą) do wstępu na wszystkie spektakle premierowe Teatru oraz wszystkie wydarzenia gościnne.

- To niepowtarzalna szansa zobaczenia naszych produkcji w dniu ich premiery, a także gwiazd z całej Polski, spektakli w ramach Sceny Impresaryjnej oraz goszczących u nas koncertów. Dodatkowo rozlosujemy Kartę Srebrny Teatr upoważniającą do wstępu na wszystkie premiery Teatru im. Cypriana Kamila Norwida w Jeleniej Górze – informuje Anna Szlaga z Teatru Norwida.

Na czym polega Konkurs? Każdy, kto kupi bilet w kasie teatru do dnia 27 marca oraz wypełni kupon wpisując swoje imię i nazwisko, a także numer telefonu otrzyma szansę na wylosowanie Złotej Karty. Tego dnia tuż po spektaklu „Don Juan” odbędzie się uroczyste losowanie, a przyznanie nagrody odbędzie się następnego dnia podczas Gali Przyznania Srebrnych Kluczyków.

- Dodatkowo spośród widzów, którzy 27 marca zjawią się w teatrze na spektaklu „Don Juan” i świętować będą z nami Międzynarodowy Dzień Teatru rozlosowana zostanie Karta Srebrny Teatr (upoważniająca do wstępu na wszystkie spektakle repertuarowe naszego Teatru) – dodaje Anna Szlaga.

Regulamin Konkursu jest na stronie internetowej oraz w kasie teatru.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

dominique1402 16-03-2015 20:43
Świetny pomysł!
~Teatroman 16-03-2015 22:45
Tylko ile oni mają tych premier? Wiecznie grają te same odgrzewane kotlety. W Zdrojowym taka karta to byłaby duża radość, bo tam program jest przebogaty. W Norwidzie to jedynie służy teatrowi - żeby zapełnić wiecznie pustą salę.
~cóż 18-03-2015 3:02
W Norwidzie kombinują jak mogą - widać że bileciki nie schodzą. Niestety, sami doprowadzili do tego że ludzie odsunęli się od tego teatru ciągłymi wojenkami na forach.

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group