Zalogowanych: 9

Dolny Śląsk: Złota jedynka

Czwartek, 5 kwietnia 2007, 0:00
Aktualizacja: Poniedziałek, 9 kwietnia 2007, 9:47
Szkolny zespół piłkarek ręcznych z Gimnazjum nr 1 zwyciężył w rozegranym w Lubaniu finale strefy jeleniogórskiej.

Uczennice z jedynki w pojedynku o awans do finału zawodów pokonały Gimnazjum nr 3 w Lubaniu 12:9 (6:6), zaś w drugim półfinale Gimnazjum nr 2 z Bolesławca pokonał Gimnazjum z Piechowic 12:6 (4:3). W spotkaniu o trzecie miejsce Gimnazjum nr 3 z Lubania pokonało rówieśniczki z Piechowic 18:12 (9:6). W pojedynku o tytuł mistrza strefy jeleniogórska jedynka pokonała Gimnazjum nr 2 z Bolesławca 14:9 (7:6). Tym samym jeleniogórzanki wywalczyły Awans do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 17.04.2007r. w Świebodzicach.

<b>Skład Gimnazjum nr 1:</b> Krystyna Konarzewska, Katarzyna Bieńko, Anna Murcza, Aleksandra Majocha, Agnieszka Chmielewska, Anna Barnowska, Aleksandra Jamiołkowska, Małgorzata Smoszynska, Sara Skupin, Nicoletta Kasinowska.