Wtorek, 5 lipca
Imieniny: Antoniego, Karoliny, Marii
Czytających: 4180
Zalogowanych: 2
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Karpacz: “Złodziej” w październiku w Karpaczu

Środa, 20 sierpnia 2014, 9:01
Aktualizacja: 9:04
Autor: Elster
Karpacz: “Złodziej” w październiku w Karpaczu
Fot. Certus
“Złodziej” to komedia kryminalna mistrza dowcipu Erica Chappella w reżyserii Cezarego Żaka, zrealizowana przez Agencję Artystyczną Certus w Czestochowie. Spektakl wystawiony będzie 11 października (w sobotę) na scenie teatralnej Hotelu Gołębiewski w Karpaczu. Pomysłodawcą i koordynatorem wydarzenia jest firma EMY.

Eric Chappell to jeden z najpopularniejszych brytyjskich twórców scenariuszy kasowych angielskich seriali komediowych oraz sztuk teatralnych, laureat nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej (British Academy Film Awards).

- Jest to propozycja dla tych, którzy szukają błyskotliwej komedii na wysokim poziomie w wykonaniu lubianych aktorów i doświadczonego reżysera – zapowiada Krystyna Pietrzak z Agencji Artystycznej Certus, istniejącej od 2003r. Agencja powstała z inspiracji Marka Perepeczko, znakomitego aktora (największą popularność przyniosły mu serial telewizyjny “Janosik” Jerzego Passendorfera i sitcom “13 posterunek” Macieja Ślesickiego) oraz wieloletniego dyrektora Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie.

W spektaklu wystąpią: Renata Dancewicz, Izabela Kuna, Rafał Królikowski, Leszek Lichota i Cezary Żak.

“Złodziej” to historia gospodarzy luksusowego domu na wsi. Któregoś dnia późnym wieczorem gospodarze z przyjaciółmi wracają z przyjęcia. Podczas swej nieobecności w domu zostali okradzeni. Na gorącym uczynku zostaje przyłapany złodziej. Gdy zapada wieczór, na jaw wychodzą fakty, które bohaterowie woleliby ukryć. Z wartkiej fabuły wyłania się także refleksja: czy nasze sekrety nie wpływają na relacje z innymi?

Zabawne dialogi, groteskowe sytuacje oraz przenikliwe obserwacje to gwarancja wyśmienitej rozrywki z angielskim poczuciem humoru, gdzie brawurowe zwroty akcji prowadzą do zaskakującego finału.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group