Piątek, 12 sierpnia
Imieniny: Klary, Juliana
Czytających: 7272
Zalogowanych: 9
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Złodziej butów zatrzymany

Środa, 31 października 2012, 9:46
Aktualizacja: 9:47
Autor: 112
Buty za kilka tysięcy złotych padły łupem 16–latka, który wczoraj (30.10) został zatrzymany przez jeleniogórskich policjantów. Nieletni ukradł z jednego z jeleniogórskich sklepów co najmniej 14 par obuwia. Kradzież butów to nie jedyne grzechy 16–latka. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

Złodzieja zatrzymali policjanci Wydziału ds. Nieletnich i Patologii Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

- Jak ustalili funkcjonariusze, chłopak w lipcu br. dopuścił się w Jeleniej Górze szeregu przestępstw przeciwko mieniu. Ukradł z jednego z jeleniogórskich sklepów co najmniej 14 par butów, które następnie sprzedał za pół ceny – informuje podinsp. Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Ponadto funkcjonariusze ustalili, że włamał się i okradł kilka altanek, skąd jego łupem padły głownie elementy metalowe. Dodatkowo kilka razy ukradł z jednego z punktów skupu złomu grzejniki , które następnie sprzedał w innym – dodaje podinsp. Edyta Bagrowska.

Łączne straty pokrzywdzonych sięgają kilku tysięcy złotych. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy i niewykluczone, że nieletni ma na koncie więcej podobnych czynów.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (24) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group