Niedziela, 10 grudnia
Imieniny: Bogdana, Daniela, Julii
Czytających: 8740
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Złodziej aut zatrzymany

Piątek, 23 kwietnia 2021, 13:32
Aktualizacja: 13:34
Autor: 112
Jelenia Góra: Złodziej aut zatrzymany
Fot. Archiwum Policji
Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań operacyjnych zatrzymali 31-letniego mieszkańca powiatu zgorzeleckiego podejrzanego o kradzieże z włamaniem. Za popełnione przestępstwa grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna ma na koncie kradzież co najmniej dwóch pojazdów marki Audi A6. Jeden z nich został skradziony 11 kwietnia w Jeleniej Górze, a drugi na terenie powiatu bolesławieckiego.

Funkcjonariusze na podstawie zebranych informacji, a także po analizie nagrań z kamer monitoringu wytypowali mężczyznę podejrzewanego o kradzież pojazdu w Jeleniej Górze. Okazał się nim 31-letni mieszkaniec powiatu zgorzeleckiego, który jak się później okazało dopuścił się kradzieży pojazdu na terenie powiatu bolesławieckiego. Mężczyzna został zatrzymany 21 kwietnia w miejscu zamieszkania. W trakcie czynności policjanci odnaleźli skradzione pojazdy oraz zabezpieczyli różnego rodzaju narzędzia służące do kradzieży aut. Ponadto zabezpieczyli również pojazd marki Volvo, którym poruszał się 31-latek w dniu, w którym dopuścił się tego przestępstwa – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, rzecznik KMP w Jeleniej Górze.

22 kwietnia Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze na wniosek Prokuratora Rejonowego zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na 3 miesiące.

Twoja reakcja na artykuł?

14
88%
Cieszy
1
6%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
1
6%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group