Środa, 6 lipca
Imieniny: Dominiki, Łucji
Czytających: 8106
Zalogowanych: 11
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jelenia Góra: Złodziei „komórki” zatrzymał patrol rowerowy

Środa, 24 września 2014, 8:27
Aktualizacja: 8:29
Autor: 112
Policjanci z patrolu rowerowego zatrzymali 19– i 24–latka podejrzanych o kradzież telefonu komórkowego. Mężczyźni najpierw poprosili pokrzywdzoną o papierosa, a następnie o pożyczenie na chwile „komórki”, bo jeden z nich chce zadzwonić. Kiedy kobieta dała aparat, mężczyźni uciekli.

Do zdarzenia doszło 18 września br. około godziny 17.10 w Jeleniej Górze. Kobieta o kradzieży powiadomiła policję.

W pobliżu miejsca zdarzenia służbę pełnili policjanci w patrolu rowerowym. Po uzyskaniu rysopisów oraz trasy ucieczki rozpoczęli ich poszukiwanie. Kilka minut później zatrzymali podejrzanych, a telefon wrócił do właścicielki.

19-latek po wykonaniu czynności został zwolniony , a za kradzież odpowie przed sądem. Drugi z mężczyzn został zatrzymany w policyjnym areszcie do dalszych czynności, gdyż okazało się, że jest podejrzewany jeszcze o inne przestępstwa.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komisariatu I Policji w Jeleniej Górze w wyniku prowadzonych działań ustalili, że 24-latek dodatkowo ma na koncie kradzież z terenu budowy w Jeleniej Górze elektronarzędzi o łącznej wartości 2700 zł oraz włamanie do pomieszczenia na strychu, skąd zabrał elektronarzędzia, pistolety do paintballa wraz z maskami. Wartość poniesionych strat właściciel oszacował na 4000 zł. Policjanci odnaleźli większość skradzionego mienia.

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (8) Dodaj komentarz

komentarz usunięty

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group